Sylvester so svojím bratom boli prichytený pred telocvičňou, kde Sylvester nakrúca reality šou. Frank je tiež hercom a dokonca spevákom a skladateľom, hoci ste o ňom možno ani nepočuli. Frank mal na tričku brata z filmu Rambo. Humor im určite nechýba. Foto si pozrite v galérii!

Tak napríklad si zahral ako mladý vo filme Staying Alive (Zostať nažive) s Johnom Travoltom. Áno, bol to muzikál a Frank si tam aj zaspieval. Tu je foto ako dôkaz.

Frank Stallone (vpravo) v muzikáli Staying Alive. Hlavnú postavu si vtedy zahral slávny John Travolta.
Zdroj: moviestillsdb.com

A Frank sa objavil aj vo filme Rocky, kde mal hlavnú úlohu Sylvester. On si zahral pouličného speváka. Zahral si vo viac ako 50 filmoch, ale len vedľajšie úlohy, v mnohých hral spolu s bratom a vo väčšine bratových filmoch skladal piesne. V mnohom sú si podobní, dodnes sa stretávajú a na sociálnych sieťach nájdete, ako si navzájom zdieľajú spoločné zážitky.

Hoci obaja starnú s gráciou a očividne si pomáhajú aj operačnými zákrokmi, zdá sa, že Frank, hoci je o 4 roky mladší ako Sylvester, bratovi nestíha. Veď posúďte sami! V galérii nájdete aktuálne foto bratov.