Však si len predstavte, aká by to bola nuda, keby sme hneď pochopili, čo od nás chcete. Veď to by ste prišli o polovicu tém, ktoré preberáte s kamarátkou. :-)

Neodvážim sa povedať vo všeobecnosti, o čom ženy snívajú, pretože si myslím, že každá je iná a každá sníva o inom. Ale predpokladám, že existuje pár vecí, po ktorých každá žena túži, a aj keď z nich rovno nevyletí z kože, aspoň ju potešia. Napríklad ideálny muž... Ale tu sa zas dostávame k tomu, že pre každú je ideál niečo iné. Dobre, dobre, ak chcete, aby som nabral odvahu a povedal aj niečo konkrétnejšie, tak takto: podľa mňa väčšina žien sníva o chlapovi, pri ktorom si môže naplno vysnívame chutnať život so všetkým, čo k tomu patrí. (Triafam sa?)

Pochopil som, že ak chcem ženám viac rozumieť, nepomôže mi žiadna príručka, iba s nimi viac komunikovať. A tiež som pochopil, že nie je podstatné rozumieť vám všetkým, teda, možno by to bolo fajn, ale to sa URČITE nedá. Úsilím každého muža by malo byť čo najviac porozumieť tej, ktorá je momentálne jeho životnou partnerkou. Prelomový okamih v porozumení muža žene nastáva podľa mňa vo chvíli, keď nájde ženu, ktorá mu dovolí, aby JU pochopil. Samozrejme, musí platiť podmienka, že on veľmi túži pochopiť ju.

Zažil som veľa vzťahov, kde som sa veľmi snažil partnerku pochopiť, no jediné, čo som po čase pochopil, bol fakt, že to proste nejde. Že som v slepej uličke, v ktorej sa dá iba otočiť a vyjsť z nej von.

Ženy túžia po tom, aby im muži plnili tajné sny. Také tajné, že o nich len snívajú a ani slovíčkom ich nenaznačia. Túžia, aby sme vedeli čítať v ich duši. Ak ženu trochu poznáte, nie je to celkom nemožné. Inak je to výstrel naslepo, ktorý môže vyjsť, ale môže skončiť aj fiaskom. Iste, je pár vecí, ktoré majú vysoké percento úspešnosti – napríklad diamanty. Ale inteligentnej žene bude v tomto geste chýbať moment prekvapenia. Toto o ženách a ich rozmýšľaní náhodou viem. :-)

Možno vás sklamem, keď prezradím, že na ženy a ich túžby až toľko nemyslím, keď píšem scenár k nejakej relácii. Z jednoduchého dôvodu. Je to len polovica divákov, musím myslieť aj na mužov, preto je dobré, ak sa v scenároch mieša napätie (pre chlapov) s emóciami (pre ženy). A hlavne tam dávame veľa humoru, lebo ten je unisex a robí dobre obom pohlaviam.“