Jennifer Aniston pozná snáď každý zo seriálu Priatelia ako Rachel Greenovú. Zároveň je známa aj ako manželka Brada Pitta. Do manželského zväzku vstúpili v roku 2000, ale bohužiaľ, ako píše Žena na svojom webe, manželstvo im vydržalo iba 5 rokov.

Zdroj: gettyimages

Od roku 2011 seriálová Rachel randila s Justinom Therouxom a v roku 2015 sa vzali. No ani toto manželstvo nemalo dlhé trvanie a v roku 2018 sa rozpadlo. Jennifer si svoje súkronmie vždy dobre chránila a reči, že jej manželstvo skončilo, pretože nechcela mať deti, sú podľa nej "absolútne lži", a dodala: "V tejto chvíli nemám čo skrývať." Ako povedala, šíria sa tiež "reči, že som bola len sebecká" a že sa starala len o svoju kariéru. "A nedajbože, aby bola žena úspešná a nemala dieťa," dodala.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/Ckvdv_YLEjc/

Päťdesiattriročná Jennifer Aniston sa prednedávnom zdôverila exkluzívne pre magazín Allure. Vyrozprávala aj o vplyve mediálneho tlaku a svoje neskoré tridsiate a štyridsiate roky opísala ako "naozaj ťažké". Práve v tomto období sa totiž pokúšala otehotnieť. "Všetky tie roky a roky a roky špekulácií... Bolo to naozaj ťažké. Podstupovala som umelé oplodnenie, pila som čínske čaje, na čo si len spomeniete. Dávala som do toho všetko," povedala v úprimnej spovedi. „Dala by som čokoľvek, keby mi niekto povedal: 'Zmraz si vajíčka. Urob si tú láskavosť. Človek na to jednoducho nemyslí. Takže dnes som tu. Loď odplávala." Jennifer zároveň povedala, že "nič neľutuje", a dodala: "Vlastne teraz cítim malú úľavu, pretože už nie je žiadne: 'Môžem? Možno. Možno. Možno. Už na to nemusím myslieť."

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CIEI09eDtrX/

Herečka Jennifer Aniston však stále verí v lásku a kým príde ten správny muž jej života, venuje sa práci a psíkovi. Je to kríženec labradora, a volá sa Lord Chesterfield. Psík ju sprevádzal aj na fotenie k rozhovoru.

Fotky Jennifer Aniston nájdete v našej galérii