Kto by si ju nepamätal? Krásna herečka sa u nás preslávila v nezabudnuteľnom televíznom seriáli Anna zo Zeleného domu. Toto spracovanie románov Lucy Maud Montgomeryovej malo taký úspech, že sa dodnes považuje za jeden z najlepších počinov v kanadskej televíznej histórii. Hlavná hrdinka mala na začiatku nakrúcania 17 rokov a na kastingu porazila ďalších 3-tisíc mladých dievčat. Herečka Megan Follows bola a stále je stelesnením charizmatickej Anny Shirleyovej. Megan sa v tejto úlohe predviedla hneď v niekoľkých televíznych pokračovaniach. Poslednú časť slávneho príbehu nakrútila v roku 2000.

V marci oslávila 53 rokov. Aktuálne sa venuje najmä režisérskej práci, v ktorej sa celkom našla. Ako herečka naposledy zažiarila v seriáli Vládkyňa (2013-2017). Stvárnila v ňom francúzsku kráľovnú Katarínu Medicejskú. Megan je sympatická herečka aj preto, lebo sa na žiadnu veľkú hviezdu nehrá.

Ach, tá je stále TAKÁ KRÁSNA! Žiadne plastiky, žiadna snaha vyzerať neprirodzene. Pozrite, ako starne slávna Anna zo Zeleného domu!

A jej mama, no WOW, to je dáma! Pokračovanie článku na ďalšej strane >>>

Diana (vpravo) bola Anninou spriaznenou dušou.
Zdroj: Youtube