Barbara Jagušák Heribanová (31) prežíva krásne životné obdobie. Dcéra Aleny Heribanovej (67) a mladšia sestra Tamary Heribanovej (37) je v radostnom očakávaní. Správu zverejnila z dovolenky v Lisabone, kde si vychutnala voľné chvíle aj s rodinkou. "Hoci je to pre mňa pomerne intímna vec, cítim, že nadišla tá správna chvíľa, aby som sa s vami podelila o radostnú novinu. Pod srdcom nosím ďalší život. Mám vás rada, a teším sa, že môžem tieto vzácne chvíle zdieľať s vami. PS: Tieto Vianoce budú naozaj veselé," napísala šťastná Babsy na svojom profile na Instagrame a pochválila sa aj fotkou s rastúcim bruškom. K dcére Izabelke tak čoskoro pribudne súrodenec.

Barbara si v júni roku 2016 zobrala za manžela dlhoročného partnera Jozefa Jagušáka. Ich prvá dcérka Izabelka prišla na svet v roku 2017, dnes je z nej už krásna slečna. Mama sa s ňou pochválila na slávnostnej premiére filmu Jan Žižka.

FOTO Barbarinho krásneho dievčatka nájdete tu.

Barbara Jagušák Heribanová
Zdroj: MIROSLAV MIKLAS

Medzi prítomnými hosťami v priestoroch Cinema City nechýbali herečka Zdena Studenková a jej partner, hudobník Branislav Kostka, či producentka a herečka Michaela Čobejová. „Tento film je dobré vidieť, pretože Česi sú nám blízki geopoliticky i historicky. O husitskom hnutí a Žižkovi sme v škole získali len chabé vedomosti, preto som bola zvedavá, ako najväčšia česká historická postava bude spracovaná. Kto má rád veľkolepé scény a výpravné filmy, si príde na svoje,“ povedala Čobejová. Aha, čo mala na sebe, vyzerala fantasticky!

Celá žiarila! FOTO Michaely Čobejovej nájdete v galérii.

Zdena Studenková úžasne omladla vo fialovom outfite. Pozrite si ju tu:

Program v podobe stredovekej bitky si pred slávnostným galavečerom prišli pozrieť aj moderátorka Barbara Jagušák Heribanová s dcérou Izabelkou. Mamina ju krásne vyparádila, obliekla jej čierne šatočky a roztomilé biele pančuchy s čiernymi bodkami. Vlasy jej zdobila krásna biela mašľa. Bola rozkošná!

Pozrite, ako už dcérka Barbory Jagušák vyrástla. Je z nej hotová princezná! FOTO v galérii.