Reklama

Bára Basiková zúri: Úraz nohy ju pripravil o vášeň!

Bára Basiková už nosí jen boty bez podpatku

Zdroj: Petr Merta

Reklama

Bára si už nikdy neobuje topánky s vysokým podpätkom. Po škaredom úraze členka, ku ktorému prišla na dovolenke v Grécku je rada, že vôbec chodí.

Čo sa teda stalo s desiatkami luxusných párov topánok, ktoré speváčka vlastnila? "Bolo to pre mňa ťažké, ale musela som sa s nimi rozlúčiť. Jedného dňa som ich všetky dala do obrovskej krabice, odniesla ich do divadla, kde si z nich vyberali kolegyne. Samozrejme, mrzí ma to, pretože nakupovanie topánok bola moja závislosť, vášeň, mala som okolo štyridsať párov topánok a väčšinou dosť drahých," prezradila Basiková. Speváčka, ktorá na podpätkoch chodila vynášať dokonca aj odpadkový kôš, sa musela naučiť chodiť na plochých topánkach.

Luxusné lodičky tak nahradili balerínky. "Nedá sa nič robiť, zdravie je pre mňa dôležitejšie než dlhé nohy. Aj keď sa mi úraz stal vlani v júli, dodnes chodím na rehabilitácie. Len čo sa liečba skončí, budem od hotela, v ktorom sa mi úraz stal, žiadať vyplatenie bolestného. Už som s nimi aj s poisťovnou predbežne dohodnutá, takže by to nemal byť problém," hovorí Bára. Členok si zlomila potom, ako sa v hale gréckeho hotela pošmykla na mokrej podlahe.

Po rokoch experimentovania s vlasmi sa Basiková vrátila k svojej pôvodnej farbe, čokoládovej. "Už ma nebavilo neustále chodiť ku kaderníčke, tak som si nechala svoju pôvodnú farbu. Veľa ľudí si myslí, že je to kvôli novej úlohe v muzikáli Lucrezia Borgia, ale tam si, naopak, vezmem blonďavú parochňu," hovorí speváčka.