Stále je to nádherná žena! Aj 10 rokov od nakrútenia historickej hororovej drámy Bathory, vyzerá herečka Anna Friel fantasticky.

Nedávno zavesila na svoj Instagram horúcu fotku, kde odhalila svoj dekolt bez podprsenky. Fanúšikom zapózovala v sexi športovom úbore vínovej farby, ktorého vrchnú časť mala odvážne odzipsovanú takmer pod prsia. Treba uznať, že má stále tip-top postavu a zdá sa, že od nakrúcania známeho veľkofilmu nezostarla ani o deň.

Hoci u nás sa Anna Friel preslávila až rolou neslávne známej grófky Báthoryovej, vo svete filmu nie je žiaden nováčik a stvárnila veľa zaujímavých aj kontroverzných úloh.

V roku 1994 pobozkala hereckú kolegyňu Nicolu Stephenson v mydlovej opere Brookside. Bol to prvý lesbický bozk, ktorý sa vysielal v britskej televízii pred 21. hodinou večer. Musela čeliť útokom konzervatívnych Angličanov, no paradoxne si za túto rolu odniesla Národnú televíznu cenu. Potom sa podobným roliam vyhýbala, aby ju nezaškatuľkovali, ale o 23 rokov neskôr si lesbické scény zopakovala v seriáli The Girlfriend Experience.

Anna Friel
Anna Friel
Zdroj: Northfoto

Momentálne hrá v dramatickom seriáli televízie ITV Butterfly, ktorá sa tiež venuje kontroverznej téme – dokumentuje príbeh chlapca, ktorý túži po zmene pohlavia a Anna hrá jeho matku. Herečka priznala, že práve náročné, nebezpečné a extrémne postavy ju veľmi priťahujú.

Celkom nahá sa objavila aj vo filme Kmeň a navyše i v scéne švédskej trojky. Vyzliekla sa aj pre magazín Vanity Fair, kde pózovala len s perlovým náhrdelníkom na krku.

Jej partnermi boli v minulosti herci David Thewlis a Rhys Ifans. S prvým má dcéru Gracie Ellen Mary Friel (12), ktorá si s ňou zahrala aj v Bathory. Dcérku počala akoby zázrakom, lebo lekári jej povedali, že kvôli endometrióze pravdepodobne nebude môcť otehotnieť. 

Viac fotiek nájdete v galérii >>>