Ako dnes vyzerá Stella Belmondo? Nakuknite do GALÉRIE!

Herec sa nikdy netajil svojou slabosťou pre krásne ženy a nedal si s nimi pokoj ani na staré kolená. To sa mu nakoniec prinieslo krušné chvíle, kedy sa obával o život svojich najmilších. V reštaurácii sa zoznámil s bývalou playmate, Belgičankou Barbarou Gandolfi, mladšou o 42 rokov. Tá však pestovala styky s exmanželom, ktorý bol obvinený z prania špinavých peňazí. A práve vtedy sa mu začali vyhrážať, že mu hlavu jeho najmladšej dcéry, ktorá mala vtedy len 6 rokov, pošlú v krabici od topánok. Belmondova rodina vtedy dokonca dostala policajnú ochranu.

Jean-Paul Belmondo a jeho expriateľka Barbara Gandolfi.
Zdroj: Getty Images

Svetovú pozornosť pritiahla Stella práve na poslednej rozlúčke so svojím otcom minulý rok v septembri. Mladučká dievčina zvládla podľa francúzskych médií pohreb veľmi dôstojne a na pár mesiacov sa stiahla zo sociálnych médií. Dnes si už užíva luxusný život mladej bohatej slečny, ktorú baví cestovanie. Svoje 19. narodeniny oslávila v exotike na Bali, no tento rok stihla navštíviť Dubaj, Abu Dhabi aj Liverpool.

Na snímke Stella Belmondová (vľavo), dcéra zosnulého francúzskeho herca Jeana-Paula Belmonda, odchádza po pohrebnej omši v chráme Saint-Germain-des-Prés 10. septembra 2021 v Paríži. FOTO TASR/AP
Zdroj: Michel Euler

Zdá sa, že mladučká slečna si naklonila sympatie Francúzov, je vďačným objektom médií a neunikla ani pozornosti módnych značiek. Objavila sa napríklad na prehliadke módneho domu Chanel, no modelka z nej zrejme nebude. Mladá dáma sa totiž netají hereckými ambíciami. Po svojich rodičoch by na to mohla mať predpoklady, tak sa nechajme prekvapiť. Zatiaľ je isté len to, že z fyzickej stránky podedila po svojich rodičoch len to najlepšie!

Stella Belmondo, najmladšia dcéra Jean-Paula Belmonda, so svojou mamou a Bébelovou druhou manželkou Natty.
Zdroj: Getty Images