Tomáš je známy ako dobrý človek so srdcom na správnom mieste, večný optimista s úsmevom na tvári. Obľúbenému spevákovi už dlhú dobu mnohí priali, aby si našiel spriaznenú dušu. To sa splnilo minulý rok, keď sa po jeho boku začala objavovať krásna Ivanka. Na Silvestra 2022 oznámil Tomáš svojim sledovateľom, že sa zasnúbili.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cm2IAVjrro2/

Uplynulú sobotu, 11.3. sa už aj zosobášili, a to v Evanjelickom kostole v Žiline. Súčasťou ich veľkého dňa bol napríklad aj Miro Jaroš, ktorý k svadobnej fotke na Tomášovom Instagrame napísal trefný komentár: „Malý princ našiel svoju princeznú.“ Okrem svadby totiž odhalili aj fakt, že onedlho budú traja. No Miro nebol jediný, kto im poprial, okrem množstva známych osobností sa ku gratuláciam pridala aj Adela.

Zdroj: EMIL VAŠKO

Bývalá priateľka Adela Vinczeová Tomášovi k fotke na Instagrame napísala: „Jeeej Toško, to je nádhera. Nech ste vždy šťastní." K Adele sa pridal aj jej manžel Viktor: „Že ťa unesiem, niekam unesiem, to ti sľúbim, ja nenormálne sa dnes vzášam láska! ❤️" Vidno, že všetci spolu veľmi dobre vychádzajú. Samotný čerstvý ženáč k záberu z kostola napísal: „Budem ťa milovať navždy!!! Ste moje všetko." A nám neostáva iné, len popriať veľa šťastia na spoločnej ceste životom. Na fotkách totiž obaja novomanželia žiaria šťastím.

Fotku čerstvých manželov a budúcich rodičov nájdete v našej galérii