Britney Spears bola pred rokmi doslova hviezdou. Potom však prišiel zlom, problémy a odrazu bol otec jej poručníkom. Minulý rok ju však súd spod poručníctva otca oslobodil za čo, bojovali a robili protesty aj mnohí fanúšikovia 40-ročnej speváčky.

Britney Spears a Sam Asghari
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CZ-I0BbvdPf/

Minulý rok sa dokonca blondínka aj zasnúbila s hercom Samom Asgharim, ktorý je od speváčky o 12 rokov mladší. Pokľakol pred ňou a interpretka skladby Ups, I did it again, povedala áno. Svojím fanúšikom dala túto novinku vedieť prostredníctvom videa na sociálnej sieti, kde sa pochválila aj diamantovým zásnubným prsteňom, ktorý navrhol klenotník z New Yorku Roman Malayev. Prsteň má vo vnútri vygravírované slovo "levica", čo prezývka Britney.

Britney Spears
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CbtEDkoP-L0/

V apríli sa Spears pochválila tým, že so Samom čakajú spoločné dieťatko a veľmi sa naň tešili. Bohužiaľ, o mesiac neskôr sa podelili o smutnú správu, že o bábätko prišla. Napriek tomu sa v jej živote opäť udiala radostná udalosť a z Britney je po tretí raz vydatá pani. Svoje áno si so Samom povedali 9. júna v Los Angeles.

Na svadbe nechýbali ani celebritní hostia ako napríklad Madonna, Drew Barrymore, Paris Hilton či Selena Gomez. Dokopy mali speváčka a herec na hostine zhruba 60 hostí. Podľa magazínu PEOPLE mala čerstvo vydatá pani Asghari róbu od Veraceho a k svojmu vyvolenému kráčala uličkou za sprievodu skladby Can´t Help Falling in Love od Elvisa Presleyho. Nechýbal ani rozprávkový koč ako pre Popolušku a biele svadobné auto ozdobené ružovými ružami. Napriek tomu, že speváčku už má dvoch synov z predchádzajúceho manželstva, ani jeden na svadbu neprišiel. Právnik ich otca, jej druhého exmanžela Kevina Federlina, povedal, že majú z mamy radosť.

Na svadbu Britney a Sama prišla aj Madonna.
Zdroj: Shutterstock
Na svadbu Britney a Sama prišla aj Drew Barrymore.
Zdroj: Shutterstock
Na svadbu Britney a Sama prišla aj Paris Hilton.
Zdroj: shutterstock
Na svadbu Britney a Sama prišla aj Selena Gomez.
Zdroj: Shutterstock

Svadba popovej princeznej však nebola bezproblémová. O to sa postaral jej prvý manžel a kamarát z detstva Jason Alexander, ktorý sa zúčastňoval aj na pochodoch za oslobodenie Britney spod vplyvu jej otca. Dvojica sa v roku 2004 zobrala, no po 55 hodinách svoje manželstvo anulovali. To mu však nezabránilo objaviť sa na jej tretej svadbe.

Predtým, než začal samotný obrad, Jason prekĺzol do areálu domu Britney a všetko si nakrúcal a naživo streamoval na sociálnej sieti. Podarilo sa mu dostať aj dnu a pokračoval s natáčaním. Tvrdil, že na svadbu ho pozvala samotná Britney. Ochranke povedal, že je to jeho prvá manželka. Jeho jediná manželka. "Som jej prvý manžel. Som tu, aby som jej prekazil svadbu," netajil nič Alexander pred ochrankou. Chvíľu na to ho spacifikovala kalifornská polícia a zatkla ho za výtržníctvo. Nuž, aspoň mala Britney trochu vzruchu.

Britney Spears a jej snúbenec Sam Asghari.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CUsoMLTvEcy/

Takto vyzeral jej veľký deň!

Viac záberov zo svadby Britney nájdete v galérii.