Reklama

Budete sa pozerať len tam! Unikol PIKANTNÝ ZÁBER vyzlečeného Jablonského z príprav na šou

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    Jakub Jablonský s tanečnicou Eliškou: Takto sa rozplývala nad jeho výkonom na parkete
    Zdroj: Plus 1 DEŇ
    Reklama

    Unikla fotka vyzlečeného Jablonského z príprav na Let´s Dance. Budete sa pozerať len tam!

    Herec Jakub Jablonský (29) patrí medzi herecké hviezdy seriálu Dunaj, k vašim službám a už aj medzi favoritov tanečnej súťaže Let´s Dance, píše Život.

    Nielen diváci ho milujú! Jakub Jablonský s tanečnou partnerkou Eliškou Lenčešovou patria medzi favoritov tanečnej súťaže Let´s Dance. Jasne to komunikujú aj porotcovia, ktorí o páre hovoria prevažne v superlatívoch.

    Video Player is loading.
    Stream Type LIVE
    Advertisement
    Current Time 0:00
    Duration 0:00
    Remaining Time 0:00
    Loaded: 0%
      • Chapters
      • descriptions off, selected
      • subtitles off, selected
      Nespokojní diváci sú poriadne vytočení: Toto nemôže byť pravda! Prestávame Let's Dance pozerať!

      K pochvalným komentárom sa v ostatnú nedeľu pridal aj český tanečník a porotca Let’s Dance Zdeněk Chlopčík. "Keď sa pozerám na vás dvoch, nie je medzi vami veľký rozdiel. A teraz sa ťa, Eliška, nechcem dotknúť, ale kto je profík a kto je amatér? Úprimne, Jakub, si obrovský talent,“ povedal na margo hercovho výkonu, ktorý v šou predvádza. Chválou nešetrila ani porotkyňa Adela Vinczeová. "Dúfam, že sa nikoho nedotknem, ale ja si myslím, že takto vizuálne, tanečne a energeticky harmonizujúci pár v histórii tejto súťaže nebol,“ povedala s obdivom. >>>

      Jakuba a Elišku vidia v rovnakom svetle aj diváci, ktorí chrlia na dvojicu jeden pozitívny komentár za druhým. "Oni dvaja si tancujú každé kolo svoje malé finále," uviedla Agáta k záberom páru z posledného kola Let´s Dance na Instagrame. "Ja som z nich paf 😍, toto by som pozerala dookola," napísala Adela. "Jednoznační víťazi," hlesla Dominika. "Milujem ich. Totálna súhra, radosť pozerať," reagovala Eva a takto by sme mohli pokračovať ďalej...

      Je jasné, že Jakub zaujal diváčky nielen svojím talentom, ale aj zjavom. A práve pre fanúšičky máme pikantný záber! Režisér Let´s Dance Pepe Majeský, ktorý pravidelne zverejňuje zákulisné fotky zo šou, ukázal totiž Jakuba vyzlečeného. Záber nájdete v galérii.

      Sú do seba zaľúbení?

      Začiatkom marca vyšla najavo informácia, že Jakub a jeho priateľka Kristína Spáčová sa po šiestich rokoch rozišli. Netrvalo dlho a diváci Let´s Dance začali ihneď špekulovať o tom, že medzi ním a jeho tanečnou partnerkou je niečo viac ako len profesionálny vzťah.

      Nový Čas ich dokonca nafotil, ako sa objímajú spolu v aute, no obaja tvrdia, že ide o nafúknutú bublinu a Jakub sa vraj takto objíma s každým... Eliška navyše slobodná nie je, jej priateľom je hokejista Šimon Beták, ktorý ju bol aj počas živého prenosu podporiť.

      Diváci však medzi Jakubom a Eliškou stále vidia niečo viac a často skloňujú chémiu, ktorú medzi nimi nemožno poprieť. "Myslím, že tento “tanec” bude pokračovať aj po skončení Let´s dance," napísala Zuzana k poslednému tanečnému vystúpeniu páru na Instagrame.

      "Zaľúbil sa chlapec, tak už sa to stalo ❤️❤️ Som do vás, krásne vám to spolu ladí," píše ďalšia diváčka. "To, ako na ňu Jakub pozerá, nie je len tanečný a herecký výkon. Ten je zaľúbený až po uši," tvrdí s istotou iná fanúšička.