Johnny Galecki (45)

Herec z kultového seriálu Teória veľkého tresku spolu s partnerkou Alainou Meyer (21), s ktorou sú spolu len od roku 2018, čakajú chlapčeka. Herec to oznámil na svojom Instagrame, kde vyhlásil, že sú šťastím bez seba, ale zároveň prosia fanúšikov, aby rešpektovali ich súkromie. Nech sa páči.

Johnny Galecki sa stane otcom. S partnerkou čakajú chlapčeka.
Zdroj: GettyImages

Kylie Jenner (22)

Najmladšia sestra kardashianovského klanu, aj keď sama Kardashianová nie je, tajila tehotenstvo pred celým svetom. Skoro na rok sa úplne stiahla z verejnosti a podarilo sa jej nemožné. Naozaj nikto netušil, že čaká bábätko, až kým nepriviedla na svet dcérku Stormi, ktorú má so svojím priateľom, hudobníkom Travisom Scottom (28). Oznámila to milou ružovou fotkou s jednoduchým komentárom – Stormi Webster.

Kylie Jenner má dieťa s hudobníkom Travisom Scottom
Zdroj: GettyImages

Katy Perry (35)

Známa herečka a speváčka a jej snúbenec, sympatický herec Orlando Bloom (43), čakajú dievčatko. Aj keď to, že čakajú prírastok, bolo najlepšie strážené tajomstvo minulého roka, budúci rodičia neodolali a zverejnili fotku, na ktorej má Orlando na tvári rozmazaný ružový tortový krém, s jednoduchým komentárom – Je to dievčatko!

Katy Perry a jej partner Orlando Bloom
Zdroj: GettyImages

Daniela Nízlová (34)

Tehotenstvo speváčky skupiny Twiins bolo poriadnym prekvapením. Randenie s futbalistom Stanislavom Lobotkom (25) prerástlo do lásky ako hrom a po pár mesiacoch zamilovaný pár oznámil šťastnú novinku. To, že to bude dievčatko, prezradila Daniela, ako inak, sexi fotkou s ružovými háčkovanými topánočkami a šatočkami. Maličká princezná je už na svete a je to celý ocko.

Daniela Nízlová má s partnerom Stanislavom Lobotkom dcéru Lindu.
Zdroj: archív NMH

Dominika Cibulková (31)

Keď svetová tenistka zavesila kariéru na klinec, verejnosť začala niečo tušiť. A veru, o pár mesiacov s manželom Michalom Navarom zverejnili fotkou z ultrazvuku a informáciu, že potomok je už na ceste. Dominika žiarila šťastím a bruško s pýchou ukazovala. To, že to bude chlapec, oznámila ako správna módna maniačka – modrým svetrom. Veru, modrá je dobrá.

Dominika Navara Cibulková a Michal Navara
Zdroj: archív NMH

Monika Bagárová (25)

Krásna speváčka a porotkyňa v SuperStar čakala s  priateľom, zápasníkom Makhmudom Muradovom (30), dcérku. Oznámila to na deň zamilovaných, na Valentína. Namiesto ružovej farby dala prednosť vtipnému záberu z nakrúcania spomínanej súťaže. Majú spolu princezničku Rumiu.

Monika Bagárová s partnerom Makhmudom Muradovom
Zdroj: Instagram