Jeho detská hviezda zažiarila na filmovom plátne a dodnes nám spríjemňuje každé Vianoce, ale v dospelosti sa herec už len trápil. Okrem toho, že jeho kariéra nijako nenapredovala, dal sa na hudbu, hrával koncerty a určite v hudobnej sfére nebol taký úspešný ako v tej hereckej. Prišli drogy a alkohol a ruka v ruke depresie.

Začalo to ako z rozprávky, skončilo veľmi zle.
Zdroj: MovieStillsDB

Otec ich nútil do herectva

Nedávno sa odvážil a porozprával o svojich traumách z detstva. Ako tvrdí, obrovský negatívny vplyv na jeho život mal otec, ktorý ho spolu so šiestimi súrodencami tlačil do hereckej kariéry. „Žiarlil na mňa a vždy mi hrozil, že buď sa pustím do práce, alebo ma zbije,“ zdôveril sa.

S kým randil

Veľmi mladučký si vzal Rachel Miner v roku 1988 a v roku 2000 bolo po všetkom. V roku 2002 sa dal dokopy s ďalšou známou herečkou Milou Kunis. Ich vzťah im vydržal až do januára 2011. Paradoxne dôvodom ich rozchodu nebol problematický chlapec, ale Mila. Po rozchode priznala, že sa k nemu správala hrozne a že ona môže za ich koniec vzťahu. No, je jej odpustené, v tom období mala len 20 rokov.

Macaulay chodil aj s Milou Kunis, tu sú na pohrebe Michaela Jacksona, s ktorým si herec bol veľmi blízky.
Zdroj: Handout/gettyimages

Zdravotné problémy

Skôr ako sa prepadal do prázdna, stihol ešte chodiť s herečkou a speváčkou Jordan Lane Price v roku 2013, ale dlho im to nevydržalo. Založul kapelu The Pizza Underground a vyzeralo to tak, že napriek svojej novej vášni, herec neprekoná svoje slabosti, vyzeral vychudnuto, svet obleteli fotografie ľudskej trosky, dokonca sa hovorilo o jeho smrti.

Jordan Lane Price na spoločnom koncerte so svojim priateľom Macaulayom Culkinom.
Zdroj: Josh Brasted/gettyimages

Nová priateľka ho zmenila

Predtým ako zakotvil v náručí novej priateľky a to v roku 2017 sa doslova potácal životom. Stretli sa pri nakrúcaní filmu Changeland a práve herečka Brenda Song bola tou, ktorá ho inšpirovala, aby zmenil postoj k životu. Pri nej začal bojovať so závislosťami a akoby postupne nachádzal sám seba. Fotografie z ich spoločného vzťahu si pozrite v galérii!

Takto dnes vyzerá roztomilý chlapček z kultovej komédie... Úplne zmenený!
Zdroj: Getty Images

Hrdý otecko, meno po sestre

A šťastným dňom zdá sa nie je koniec. Minulý rok sa mu narodil syn Dakota. Nevšedné a dievčenské meno mu dali na počesť Macaulayovej sestry, ktorá pred 13 rokmi zahynula pri nehode. Herec je so svojou, už snúbenicou, veľmi šťastný. Na fotografiách vidno, že si otcovstvo užíva a nechali sa počuť, že nechcú zostať pri jednom dieťati. Zdá sa, že búrlivé obdobie konečne skončilo.

Hercovho krásneho syna si pozrite v galérii!