Aj tretie kolo Let's Dance sa len tam hmýrilo krásnymi ženami a elegantnými mužmi. V zákulisí si na červenom koberci zapózovalo viacero našich známych tvárí. Nechýbala ani nádherná Bronislava Gregušová, ktorá prišla povzbudiť svojho partnera. Finalistka Miss Slovensko z roku 2015, modelka a dnes už hrdá mama sa pred štyrmi rokmi dala dokopy s predstaviteľom Juana Reyesa z hviezdnej telenovely Skrytá vášeň.

Kubánsky herec Mario Cimarro prvýkrát tancoval s novou tanečnou partnerkou. Po tom, čo sa Mária Čírová zranila a musela zo šou odstúpiť, postretol podobný osud aj tanečníčku Maria Cimarra. Vanda Poláková pre zdravotný stav v nedeľu nemohla nastúpiť a na jej mieste sa objavila Vanesa Indrová. Ona je odteraz novou tanečnou partnerkou Maria. Dvojica odtancovala poriadne vášnivé Paso doble na motív filmu Desperado.

Mario Cimarro s novou partnerkou Vanseou Indrovou tancovali paso doble z filmu Desperado.
Zdroj: TV Markíza

Mario tancuje po boku krásnej tanečnice, ale doma má svoju milovanú snúbenicu Broňu. A práve ona v zákulisí šou zatienila všetky dámy! Predviedla sa v outfite od návrhárky Jany Jurčenko. Broňa ukázala štíhle nohy v ultra krátkych nohaviciach. Skombinovala ich s dlhými rukavičkami a čiernymi čižmami nad kolená.

Pozrite, aká bola nádherná! FOTO nájdete v galérii.