Kelly Osbourne prežíva šťastné obdobie. Nedávno prezradila, že je tehotná, píše Báječná žena. Dcéra Ozzyho a Sharon Osbournovcov má 37 rokov a za posledné roky sa zmenila od základov. Už to dávno nie je tá tínedžerka z ich rodinnej reality šou, ktorú opisovali ako vtipnú, extrémne úprimnú, ironickú a večne nahnevanú. Už ako trinásťročná bojovala s drogovou závislosťou, čo sa s ňou ťahalo celé roky. Prešla si celkom búrlivými obdobiami.

FOTO nájdete TU.

Drogy potom nahradila jedlom a výrazne priberala. Nosila krátke vlasy rôznych farieb a mala veľmi svojský štýl. Celá zmena začala, keď jej mame diagnostikovali rakovinu hrubého čreva. Denne sa o ňu starala. Výrazne schudla, dala sa na cvičenie a začala správne jesť. A zatúžila po pokojnom rodinnom živote.

Síce vyzerá dobre, ale stala sa z nej tuctová kráska s vykontúrovanou tvárou, výraznými lícnymi kosťami a napichanými perami. Svoj štýl si však stále ponecháva minimálne pri vlasoch. Základ je, že je konečne spokojná a šťastná a s partnerom Sidom Wilsonom sa tešia na potomka.

Pozrite si Kelly Osbourne v galérii.

Mohlo by vás zaujímať:

Spomínate si na rozkošnú speváčku Alizée? Lolita sa za 20 rokov zmenila na krásnu ženu:

Mario Cimarro si zapózoval so svojou tehotnou priateľkou. Tá v sexi bielych šatách žiarila ako bohyňa, WOW! A ten zamilovaný pohľad, ktorý jej osudový muž venoval... Zimomriavky!

Rozopnuté sako a pod ním nič! Pozrite si sexi a tajomnú Emmu Drobnú na fotografii, ktorá vyráža dych:

Demi Moore ukázala krivky na šteklivých záberoch. Pred 60-kou sa chváli plochým bruškom a nemá ani gram navyše, akoby nikdy ani nerodila: