Príbeh monackej princeznej Charlene (44) nápadne pripomína nešťastné roky zosnulej princeznej Diany. Rovnako ako aj ona, aj princezná Charlene žije po boku neverného muža, píše Pluska. Aj jej nedávne zdravotné a psychické problémy spájali jej priatelia s nešťastným životom po boku princa Alberta. Po mesiacoch liečenia sa pred časom vrátila do Monaka k svojej rodine. Napriek tomu však na verejnosti pôsobí smutne a to napriek tomu, že fyzicky vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým.

FOTO nešťastnej Charlene nájdete v galérii.

Svadba monackej kňažnej Charlene s Albertom II.
Zdroj: Getty Images

Na verejnosti sa princezná Charlene (44) objavuje pomerne sporadicky. Tentoraz sa ukázala po boku svojho manžela princa Alberta (64) a ich dvoch detí U Cavagnetu, každoročnom tradičnom pikniku v Monaku. Princezná Charlene predviedla svoju štíhlu postavu v bielom čipkovanom komplete, keď sa vzácne objavila so svojím manželom princom Albertom a ich dvojčatami Gabriellou a Jacquesom.

Bývalá olympionička Charlene má s monackým kniežaťom Albertom II. dve deti.
Zdroj: Getty Images

Charlene vyzerala typicky šik v bielom čipkovanom tope a ladiacich rozšírených nohaviciach, ktoré skombinovala s béžovými ihličkami. Platinové krátke vlasy mala upravené cestičkou a svoj vzhľad zakončila prirodzeným mejkapom so svetlými dymovými očami a ružovými perami. Napriek dokonalému vzhľadu pôsobila princezná na väčšine fotografií smutno s neprítomným pohľadom, akoby bola spoločnosť jej manžela akýmsi väzením. Článok pokračuje na ďalšej strane. >>>