Herec v seriáli Chobotnica likvidoval mafiu na Sicílii. Tvorcovia v seriáli vykreslili prostredie mafie tak hodnoverne, že im začali chodiť anonymné výhražné listy z podsvetia. A štáb potom nakrúcal na utajených miestach. Sám Placido pred týmto filmom bol chudobný a stal sa aj v skutočnosti policajtom.

Placido získal neskutočnú popularitu a to nielen vTaliansku.
Zdroj: Profimedia

Seriál mu priniesol peniaze i slávu a ženy...

Cattani bol taký slávny v Taliansku, že ľudia mu dávali prednosť aj pred futbalom. Sám povedal, že by v tom čase mohol byť hádam aj prezidentom. Prinieslo mu to nielen peniaze a slávu, ale aj ženy. Tvorcovia seriálu mu dopriali v každej sérii novú milenku a nielen ako Corrado si užíval ženskú pozornosť. Rovnako aj ako Michele Placido. Hoci mal manželku, bolo známe, že ju neustále podvádzal. Ale ona s ním napriek tomu zostávala a mala s ním 3 deti. Neodradil ju ani fakt, keď sa objavila tehotná milenka a porodila mu syna Iniga.

Michele Placido bol ozajstný sexsymbol a on ženy miloval aj v skutočnosti.
Zdroj: MovieStillsDB

Nová žena v roku 2012

Nakoniec to vzdala a rozviedli sa v roku 1994. Michele si užíval život a rozhodol sa usadiť v roku 2012 s o 37 rokov mladšou herečkou Federicou Vincenti, s ktorou má dcéru Gabriele. Jej foto s dcérou nájdete v galérii!

V 70. rokoch patril medzi najobsadzovanejších talianskych hercov a Chobotnicu pozeralo viac ako 15 miliónov divákov. Po štvrtej sérii to ale vzdal a zabili ho. No seriál bol taký populárny, že mal spolu až 10 sérii. Zahral si v mnohých filmoch a dnes aj režíruje.

Dnes by ste ho nespoznali

Iste, herec má svoj vek. A prešiel si búrlivým životom. Napriek bielym vlasom, bohémsky šmrnc mu zostal. A možno za to môže práve mladá manželka.

Jeho nedávnu fotografiu z filmu, ktorý režíruje, si pozrite v galérii.