Reklama

ČOŽE?! Alenka z Dunaja sa ZMENILA… ako sa Lesana Krausková vysporiadala s… UFF, to NAOZAJ?

Lesana Krausková ako krehká Alenka z Dunaja.

Zdroj: tv markíza

Reklama
Soňa Andrisíková

Soňa Andrisíková

redaktorka týždenníka Nový Čas pre ženy

Okrem toho, ako to má so svojou seriálovou postavou prezradila i to, či je single...

×
Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    TAKTO vyzeralo fotenie titulky s krásnou predstaviteľkou Alenky z Dunaja: AHA, čo vám praje!

    V seriáli Dunaj, k vašim službám, hráte už nejaký ten piatok. Ste si na pľaci istejšia, viac zžitá so svojou postavou?

    – Jasné, určite, hrám ju už dva roky, to už je nejaký čas a v hraní vnímam istotu.

    Hrá sa vám postava Alenky inak ako na začiatku?

    – Miestami áno, pretože samotná Alenka sa súbežne so mnou stále mení a vyvíja a myslím si, že sa do postavy dostávajú aj moje životné premeny. (Úsmev.)

    Hráte tam spolu s Peťkou Dubayovou a na vašom Instagrame som si všimla, že minulé leto ste boli spolu na turistike. Chystáte niečo podobné aj tento rok?

    – No, uvidíme či sa nám pretnú plány, lebo obe sme vyťažené, ale trávime spolu čas aj mimo kamier. Aj keď to nie sú veľké túry, chodievame spolu na jazerá. (Úsmev.) Je pre mňa veľmi blízkym človekom.

    V Let‘s Dance tancovali viacerí vaši kolegovia z Dunaja, komu ste držali palce? Kamarátke Peťke Dubayovej alebo kamarátovi Jakubovi Jablonskému?

    – Podľa môjho názoru sa to nedá kategorizovať, keďže mám k obidvom veľmi blízky vzťah. Bola som šťastná, keď sa im darilo. Bolo úžasné sledovať ten proces, ako tancovali, ako sa tešili, ako si to užívali. Podľa mňa je super vyhrať, ale je aj skvelé si to užiť. (Úsmev.)

    O vás je známe, že ste veľká milovníčka prírody a turistiky, čo vám dáva čas strávený v prírode?

    – Často nad tým uvažujem, keď som tam… V prírode zažívam istý pokoj, vnímanie prítomnosti. Máte tam čas zastaviť sa, prežívať okamih, v ktorom ste, nemyslieť na to, čo bude, čo bolo. Byť tam sama so sebou alebo ak ste tam s nejakými ľuďmi, byť s nimi. Ide o sprítomnenie. (Úsmev.)

    A máte osobný cieľ, kam by ste chceli ísť alebo nejaký vrch, ktorý chcete zdolať?

    – Ani nie, ale možno to časom príde, zatiaľ sa teším vždy, keď sa mi podarí stráviť tam čas. Nechcem sa naháňať. Keď sa mi podarí vyjsť na niečo väčšie, budem, samozrejme, šťastná. (Úsmev.)

    Vypočujte si náš podcast:

    V súčasnosti sa dosť rieši duševné zdravie, ako sa vy staráte o to svoje?

    – Starať sa o duševné zdravie je veľmi dôležité. Mám blízko k úzkostiam, a tak sa o psychiku potrebujem veľmi starať. Mám overené rituály, ktoré fungujú, a jeden z nich je práve príroda. Potrebujem sa ísť každý deň prejsť a ak už nie do prírody, tak minimálne na dlhšiu prechádzku, nech vypnem a vypustím všetok hnev, pretože predsa len sme „preimpulzovaní“, aj čo sa týka sociálnych sietí, takže sa tam dám do pohody, pokoja. Pre mňa je veľmi dobré zapáliť si sviečku a dať si čaj, tráviť čas so sebou. Veľmi rada si píšem myšlienky na papier, lebo to je forma mentálnej očisty, vtedy sa viem lepšie zorientovať v tom, čo sa deje. A jednoznačne je dôležitý pohyb a spánok. Keď človek dobre nespí a ešte k tomu pije veľa kávy, okrem krvného tlaku to burcuje psychiku. Samozrejme, je na každom, aby zistil, čo u neho funguje.

    Teraz z iného súdka, aké hodnoty musí mať muž, aby vás zaujal?

    – Ľudskosť, empatiu, a aj keď je to široký pojem, aj správne morálne hodnoty.

    A je momentálne nejaký muž, ktorý si ukradol vaše srdce?

    – Áno, je. (Úsmev.)

    Prezradila o sebe

    ✔ Ste typ aktívnej alebo pasívnej dovolenkárky?

    Jednoznačne aktívnej. (Úsmev.)

    Zdroj: https://www.instagram.com/p/CvthUUCKmTJ/?img_index=1

    Lesana a Petra si sadli aj v súkromí a stali sa z nich výborné kamarátky.

    ✔ Najobľúbenejšie ovocie alebo zelenina, ktoré dozrieva v lete?

    Všetko mám veľmi rada, ale čerstvé rajčiny zo záhrady sú top!

    ✔ A čo vám nesmie chýbať v kufri, keď idete na dovolenku?

    Opaľovací krém a plavky. (Smiech.)

    Autor článku

    Soňa Andrisíková

    redaktorka týždenníka Nový Čas pre ženy
    Ako študentka som sa vždy tešila na nové vydanie Nového Času pre ženy a jeho pestrý obsah. Dnes mám to šťastie, že ho spolu s mojimi kolegyňami tvorím pre vás aj ja a veľmi ma to baví. Rada prinášam v jednotlivých rubrikách nové informácie, zaujímavé postrehy, i moje vlastné myšlienky. Okrem domácnosti, vzťahov, zdravia, ezoteriky či hlavnej témy, píšem aj skutočné príbehy, ktoré sa stali mojou srdcovkou. Keď som začala spracovávať príbehy, ktoré vytvoril sám život, prišla tá najväčšia radosť z práce v časopise. Rada dostávam do povedomia osudy žien, ktoré nemajú v živote na ružiach ustlané a napriek tomu sa nevzdali. Rovnako obľubujem také, v ktorých sa ženy inšpirujú navzájom. Vďaka nim i ja sama napredujem.