Americká herečka Katie Holmes (43) sa preslávila aj vďaka seriálu Dawsonov svet. Keď sa v roku 2006 vydala za Toma Cruisa, už sa nehovorilo o ničom inom. Ľudí pobúril ich 16-ročný vekový rozdiel a celý svet sledoval, ako Katie porodila a neskôr vychovávala dcérku Suri (16). O nej sa hovorilo ako o najsmutnejšom a najrozmaznanejšom dievčatku v Hollywoode... Jej rodičom to v súkromí vôbec neklapalo a napokon v roku 2012 prišiel rozchod. Odvtedy sa Katie stiahla do úzadia, ale hrať neprestala.

Seriál Dawsonov svet sa vysielal v rokoch 1998 až 2003.
Zdroj: Movie Stills DB

Vo svojom najnovšom filme dokonca prekvapila fanúšikov poriadne odvážnymi zábermi. Katie má dnes 43 rokov a hoci sa dlhý čas po rozvode s Tomom Cruisom vyhýbala pozornosti médií, v posledných rokoch sa čoraz častejšie objavuje na verejnosti. A venuje sa aj svojej vášni, herectvu.

Najnovšie si zahrala jednu z hlavných rolí vo filme Alone Together, v ktorom nielen hrá, ale podieľala sa aj na scenári a réžii. A práve v ňom sa odhodlala aj na odvážne zábery. Katie sa môže stále pochváliť peknou postavičkou!

FOTO sexi Katie nájdete v galérii. Pozrite si aj nádherné RETRO zábery zo seriálu Dawsonov svet.