Hilaria je s Alecom už 10 rokov. Za tak krátku dobu stihli mať 6 detí a zdá sa, že tomu nie je vôbec koniec. Hoci ma Hilaria 38 rokov a Alec 63, veľká rodina im zachutila. Herec má ešte s exmanželkou Kim Basingerovou dvadsaťšesťročnú dcéru.

Hilaria pri oznámení siedmeho dieťaťa povedala, že už si mysleli, že ich rodina je kompletná, ale zdá sa, že tomu tak nie je. Takže prekvapenie! Najstaršie ich dieťa má 8 rokov a najmladšiu niekoľkomesačnú dcéru im vynosila náhradná matka.

Hilaria sa netají, že veľkú rodinu vždy chcela, tvrdí, že najkrajšie na tom je, že je tam veľké množstvo lásky. Tiež prelomila tabu a zverejnila, že prekonala niekoľko potratov. Je veľmi obľúbená na sociálnych sieťach, má skoro 1milión sledovateľov na Instagrame.

Okrem toho táto supermatka je inštruktorka jogy, podnikateľka, podcasterka a autorka. Bola spoluzakladateľkou reťazca jogových štúdií v New Yorku s názvom Yoga Vida a vydala cvičebné DVD a knihu zameranú na wellness. A preto niet divu, že cvičí aj vo vysokom tehotenstve, no stojka je teda sila!

Pozrite si v galérii je odvážne jogové cvičenie!