Obľúbená speváčka pridala na Instagram obyčajnú fotku. Ako píše wanda.sk, vyslúžila si za to označenie zlatokopka od neznámeho muža. Reakcia na seba nenechala dlho čakať. Ženou, ktorá je na prachy, má byť zrejme preto, že tvorí pár s českým sympaťákom, ktorý núdzou netrpí.

Už je to nejaký piatok, čo Dara Rolins žiari šťastím po boku bývalého futbalistu Pavla Nedvěda. "Je to pravda. Od leta sa prepojili pracovné aj príjemnejšie povinnosti v Taliansku," prezradila nie tak dávno pre super.cz. Mandarínka Darinka tak našla lásku a veľmi im to spolu pristane. Avšak to, že má Dara vzťah so známym mužom, je voda na mlyn pre neprajníkov.

Pri nedávnej fotografii, ktorú pridala na svoj účet na sociálnej sieti Instagram, svieti komentár od istého Zdenka. "Zlatokopka," napísal. Nič viac, nič menej. Povedali by ste si, že známa Slovenka to prejde mávnutím ruky a nebude sa zaoberať závistlivými komentármi. Ona však reagovala sebevlastným spôsobom. "Čo prosím? Myslíte, že mi ten trojposchodový barák , ďaľší v Emirátoch, dve autá v garáži a zopár miliónov na účte niekto venoval??To posledné čo som, je zlatokopka, Zdendo. To mi ver," vyjadrila sa Rolins.

Tej sa zastali aj ďalší fanúšikovia, ktorí jej za jej komentár virtuálne tlieskajú, iní sa zasa čudujú, načo sa takýmito ľuďmi zapodieva. No našli sa aj takí, ktorí si do nej ešte viac rýpli. Jeden z komentárov bol naozaj nemiestny, no ide o profil, ktorý nemá žiadne príspevky, sledovateľov ani nikoho nesleduje. Každopádne je zaražajúce, že si niekto takto potrebuje kopnúť.

Znenie ďalších komentárov nájdete v galérii.