Zdroj blízky kráľovskej rodine prezradil, čo povedala krátko pred smrťou Alžbeta II. o vojvodkyni zo Sussexu počas recepcie v Balmoral. Topky informujú, že kriticky okomentovala aj stretnutie Meghan Markle s princom Harrym.

"Pri drinkoch pred večerou sa malá skupina rozprávala s panovníčkou a ona povedala, že stretnutie Harryho s Meghan sa stalo úplnou katastrofou a opísala ju ako zlú. V tomto bode sme už všetci vedeli, že zdravie kráľovnej sa zhoršuje a že jej zostávajú mesiace. Zdalo sa, že ľutuje, ako sa veci vyvinuli," povedal zdroj blízky rodine pre The Spectator. Udalosť sa mala odohrať približne mesiac pred smrťou kráľovnej.

Zdroj taktiež prezradil, že Alžbeta II. nazvala Meghan slovom "evil", čo v preklade znamená "zlo". Prítomní hostia vraj ostali mimoriadne prekvapení. "Bolo neprirodzené, aby kráľovná použila také slovo ako "zlo" na opis Meghan, ale videla priamo cez ňu. Bola to zarážajúca veta počuť od najzhovievavejšej ženy na svete," dodal zdroj.

Šokujúce zábery vychudnutej Meghan nájdete v galérii >>>

Princ Harry na korunovácii kráľa. Hneď po skončení sa ponáhľal domov za Meghan.
Zdroj: Alastair Grant

Vzťahy medzi Meghan, Harrym a monarchiou sú napäté od roku 2020. V januári toho roku manželia oznámili, že ukončujú svoj vzťah s kráľovskou rodinou a princ za sebou zanechal všetko, v čom dovtedy žil. Odišiel s rodinou do Ameriky a vlani v septembri po smrti kráľovnej Alžbety II. dokonca vydal kontroverznú životopisnú knihu Spare, ktorá ich vzájomné vzťahy ešte viac zhoršila. Manželia zverejnili aj dokumentárny film na Netflixe, v ktorom taktiež otvorene kritizovali kráľovskú rodinu.

Meghan počas korunovácie trávila čas s iným mužom a predviedla vychudnutú postavu. Článok pokračuje na ďalšej strane. >>>