Tehotná Dominika Cibulková prekvapila. Na žúr prišla v neznačkových šatách, píše Pluska.

Známa klinika krásy usporiadala pre svoje verné klientky párty k svojmu piatemu výročiu. Natália Selveková, ktorá poprednú kliniku vybudovala, pozvala do svojich priestorov Daru Rolins, Moniku Beňovú, Dominiku Navara Cibulkovú a mnoho ďalších známych dám. Ktorá zahviezdila najviac?

V pozvánke bolo napísané, aby sa hostia nahodili do zemitých farieb. Známe dámy si preto na výbere svojich outfitov dali poriadne záležať. Europoslankyňa Monika Beňová prišla so svojím o 16 rokov mladším partnerom Ľubomírom Klčom a siahla po obtiahnutých šatách pod kolená. Odvážnejší kúsok mala na sebe Dara Rolins. Tá zvolila štýlový overal a vysoké krémové čižmy. Nohy ju však určite neboleli, keďže boli bez podpätkov. FOTO nájdete v galérii.

Pozvanie prijala aj tehotná Dominika Navara Cibulková. „Obliekal ma Andrej Kusalík. Šaty mi dal urobiť na mieru. Je to jeho návrh, a hoci nie je návrhár, v poslednom čase sme už nevedeli čo, tak Andrej vymyslel šaty, dal ich ušiť krajčírke a je to taký jeho model. Toto je iba ušitá látka, dali sme strih, aký sa mi páči, ešte mi to vzadu ‚zicherkoval‘. Je to jeho výplod,” prezradila pre Plusku Dominika, ktorá tak dala košom nejakému modelu hriešne drahej značky.

Aha, aká bola krásna! FOTO tehotnej Dominiky Cibulkovej nájdete tu >>>