Dominika Cibulková (33) pred pár dňami na svojom Instagrame oznámila krásnu správu. So svojimi sledovateľmi sa podelila o veľkú novinku v živote. Čaka druhé bábätko a ich rodinka sa tak čoskoro rozrastie o nového člena. Okamžite sa strhla lavína blahoželaní od fanúšikov, rodiny a kamarátov bývalej tenistky. "Jakubko z nás urobil rodinu, ale TY nás doplníš. Naša rodina sa rozrastá a my nemôžeme byť šťastnejší a požehnanejší," napísala ku krásnej fotografii, ktorú zverejnila. Termín očakávaného pôrodu a pohlavie bábätka si rodinka zatiaľ necháva pre seba.

Dominika exkluzívne pre Šport24 prezradila, ako zvláda svoje druhé tehotenstvo. "Musím povedať, že je trošku iné. S Jakubkom to bola úplná pohodička a ako taká prechádzka ružovou záhradou. Teraz ten začiatok nebol až taký perfektný, ale nie je to nič tragické. Tak ako aj prvé tehotenstvo, tak aj toto aktuálne zatiaľ zvládam v pohode," povedala. V GALÉRII sa dozviete, prečo sa s manželom rozhodli pre druhé dieťatko.

Dominika krátko pred oznámením svojho druhého tehotenstva zavesila na svoj Instagram záber, na ktorom si vychutnáva kávu. Má na sebe len pohodlné pletené maxišaty s rolákom v štýlovej sivej farbe. Na fotke ukázala aj nohy a dokonalú manikúru. Vlasy si stiahla do chvosta a TAKTO si zapózovala. WOW, to je ale záber, ten hrejivý outfit nemá chybu! FOTO nájdete v galérii.