Rodáčka z Trnavy Dominika Mirgová sa v šoubiznise pohybuje už nejaký ten piatok. V roku 2007 sa zúčastnila speváckej súťaže Superstar, čo naštartovalo jej kariéru. V tom čase mala len pätnásť rokov a zaspomínala si na to, ako to prežívala aj to, čo by odkázala svojmu vtedajšiemu ja. Krásna takmer tridsiatnička prezradila aj to, za čo je tejto šou najviac vďačná. 

Dominika sa stala slávnou v mladom veku a v pomerne mladom veku porodila aj synčeka Peťka, na ktorého je veľmi hrdá. Sama tvrdí, že je jej nástupcom. Peťko, ktorý je výzorom celý otec, je totiž malý šoumen. Objavil sa aj v detskej verzii Tvoja tvár znie povedome, kde stvárnil Kaliho a mentorkou mu bola práve jeho mamina. Vyzerá to tak, že Peťko pôjde v Dominikiných šľapajách. 

Keď priviedla synčeka na svet, nalepilo sa na ňu pár kíl navyše, no po tých dnes niet ani chýru, ani slychu. Dominika sa zaprela a začala s nimi bojovať. Dnes má sexi postavičku a prezradila aj to, ako sa udržiava vo forme, ale aj to, či niekedy zhreší. No a čo by bolo, keby skončila na opustenom ostrove? Čo by si tam so sebou vzala a bez čoho by neprežila? Spomienky na Superstar aj ďalšie Dominikine odpovede nájdete vo videorozhovore.

Rodinku Dominiky, fotky zo Superstar, aj to, akú má dnes štíhlu postavičku, nájdete v galérii.