Herečka Gabika Marcinková predviedla v druhom kole tanečnej súťaže Let´s Dance fantastický výkon. Diváci ju potešili búrlivým potleskom a dokonca aj porotcovia ostali bez slov!

Viktor Vincze okomentoval, čo sa dialo medzi hosťami. Nedokázali prestať tlieskať! "Ešte ani nestihla dohrať hudba a Incheba bola automaticky na nohách, prvé standing ovation dnešného večera patrí Gabike Marcinkovej a Matyášovi Adamcovi."

Postavili sa aj traja členovia poroty. "To bolo neuveriteľné," povedal Viktor. "Veď to bola cirkusová akrobacia."

"Vzdávam ti hold," okomentoval Gabikin výkon Janko Koleník. "To bolo finálové číslo." "Bolo to veľmi dynamické," súhlasila Tatiana Drexler. "V minulom kole si ma šokovala, teraz si ma úplne rozbúrala," pridal sa k hodnoteniu Jano Ďurovčík. "Ten tanec bol úplne fantastický."

Moderátorka Lucia Hlaváčková sa Gabiky spýtala, aký to je pocit, že zbúrala nielen Inchebu, ale rozbúrala aj Jana Ďurovčíka. "Ja som iba snívala, že sa mi toto môže stať," smiala sa spokojná Gabika. Od Adely Vinczeovej dostala 10 bodov, padla tak prvá desiatka v tohtoročnom Let´s Dance.

V hľadisku sedela aj herečka Kristína Svarinská, ktorá v seriáli Dunaj stvárňuje sebavedomú Kláru. A práve na ňu sa Gabika nápadne podobala! Udrie podoba herečiek do oka aj vám?

Nápadná podoba dvoch krásnych herečiek! FOTO nájdete v galérii.