Pred pár dňami sme písali o zaľúbenej dvojici zo seriálu Dunaj, ktorú v skutočnom živote tvoria herec Jakub Jablonský a Kristína Spáčová. V Dunaji stvárňujú židovského študenta architektúry Dávida a speváčku Martu Gruberovú, ktorá z neznámych príčin skočila zo strechy obchodného domu. Tušili ste však, že v seriáli sa objavila aj ďalšia dvojica, ktorú spája skutočná láska?

Jakub Jablonský a Kristína Spáčová. Zoznámili sa na konzervatóriu.
Zdroj: TV Markíza

Jednou z hviezd rodinnej ságy je aj herečka Barbora Andrešičová, ktorá perfektne stvárňuje frustrovanú manželku Irenu Bočkay. Na nakrúcaní Dunaja sa podľa slowakwoman.sk ale objavil aj jej skutočný partner!

Barbora Andrešičová
Zdroj: TV Joj

Bohatá Irena je dcérou majiteľa prestížneho obchodného domu. Herečka v Dunaji stvárňuje manželku Ivana Šándora, ale v skutočnom živote si založila rodinu s iným hercom.

V seriáli zvádzal Kristínu Svarinskú.
Zdroj: TV Markíza

Charizmatická Barbora už niekoľko rokov žije s hercom Tomášom Pokorným. V seriáli sa spolu objavili v scéne, kedy počas poľovačky dvoril príťažlivej Kláre (Kristíne Svarinskej). Partneri spolu vychovávajú dcérku a tvoria krásnu rodinu, radosť sa pozerať!

Pozrite si ich roztomilé fotografie v galérii.