Minulý rok mnohé slovenské ženy doslova žili tureckým seriálom Láska na prenájom, kde o tú svoju bojovali Eda a Serkan. Takmer každá chcela mať svojho Serkana Bolata. A Eda ho mala aj v skutočnom živote, kým sa ich cesty nerozdelili a herci Hande Erçel a Kerem Bürsin si dali zbohom.

Takto vyzerala Hande Erçel v čase nakrúcania seriálu Láska na prenájom.
Zdroj: https://www.instagram.com/handemiyy/

Tento seriál obom zabezpečil obrovskú popularitu. A to nielen v Turecku, ale aj u nás a ich fanúšikovská základňa narástla. Ako to už býva zvykom, stali sa aj tvárami rôznych značiek. Nuž a sympatická tmavovláska sa nedávno ukázala na akcii, kde sa predstavovali dve nanukové príchute. Pri tejto príležitosti zažiarila hneď v dvoch outfitoch. Dlhých fialových šatách a v oranžových mini.

A musíme teda povedať, že odvaha jej rozhodne nechýba, pretože tie výstrihy, v ktorých vynikol jej dekolt boli skutočne hriešne. Do očí sa jej díval zrejme len málokto. Krásna seriálová Eda nechala vyniknúť svoje prsia a štíhlu postavu v rafinovaných strihoch. Nehovoriac o farbách, ktoré sa k jej tmavých vlasom a očiam priam dokonale hodili. No veď uznajte samé!

Napriek tomu, že Hande patrí k najúspešnejším tureckým herečkám a modelkám a hodnota jej majetku sa odhaduje na osem miliónov dolárov, ani ona neodolala dnešnému trendu v oblasti skrášľujúcich procedúr.
Zdroj: https://www.instagram.com/handemiyy/

Hande Erçel v odvážnych šatách nájdete v galérii.