Tmavovlasá kráska sa preslávila účinkovaním v markizáckej reality šou Farma 8, ktorá sa vysielala pred piatimi rokmi. Vtedy vyzerala Lula Gachulincová podstatne inak. Dokonca na statku našla aj lásku v podobe súpera Dávida Bušku. Dvojica sa aj zasnúbila, no napokon ich vzťah nevydržal a rozišli. Dnes už majú obaja životných partnerov. Kým Dávid má so svojou láskou dieťa, Lula sa tento víkend vydala.

Lula v minulosti tvorila pár s exfarmárom Dávidom Buškom.
Zdroj: TV Markíza

Svadba sa konala v Château Rúbaň a z exfarmárky bola rozprávková nevesta. Medzi hosťami dokonca nechýbala ani ďalšia exfarmárka Bea Rusnáková z Farmy 12. Ale vráťme sa k neveste. Tá je dnes už pani Almaksus. Prijala tak priezvisko svojho manžela Adnana. Pre zachytenie svadobného dňa si mladomanželia vybrali talentovanú Katarínu Hoffmann Šlesarovú.

Nevesta mala na sebe nádherné, neprehliadnuteľné šaty, v ktorých vyzerala ako princezná. Šaty si vybrala v jednom z najznámejších bratislavských svadobných salónov. Išlo o šaty značky Milla Nova, model Persa, ktorý Lule sadol ako uliaty. Kúpa týchto šiat vyjde na pár tisícok eur, no čo by si žena odoprela vo svoj najkrajší deň v živote?

Exfarmárka v ústrety svojmu manželovi kráčala k oltáru sama. Nanešťastie, jej otec sa tohto krásneho dňa a pocty nedožil a podľa vlastných slov, je jej otec jediný, kto si túto poctu zaslúži. "Rozhodla som sa ísť k oltáru sama, lebo môj oco je nenahraditeľný. Nie je osoby, čo by ho vedela zastúpiť. Mal miesto v prvej rada. Viem, že tam bol. Milujem ťa do neba," napísala Lula na sociálnu sieť, čím zodpovedala aspoň jednu zo zvedavých otázok svojich fanúšikov. "A tvoja dcéra kráča sama, lebo si ju to spolu s mamou tak naučil. Nepotrebuje nikoho, pokiaľ má v srdci lásku a vieru," doplnila čerstvá mladá pani.

Fotky nádhernej nevesty Luly aj cenu šiat nájdete v galérii.