Pred tromi rokmi si najprv hlavný producent markizáckej Farmy padol do nôty s vtedajšou moderátorkou šou, Evelyn Kramerovou. Ich vzťah však netrval dlho. Napokon zakotvil pri Evelyninom absolútnom opaku. Exfarmárke Romane Košťálovej, ktorá to v 11. sérii dotiahla až do finále, no napokon nezvíťazila.

Romana Košťálová sa v 11. sérii Farmy dostala až do finále.
Zdroj: tv markíza

Vyzeralo to, že dvojica si skvele rozumie a klape im to ako švajčiarske hodinky. Dokonca Romana prešla aj istou skúškou Star Wars. „Matúš trvá na tom, že jeho budúca žena alebo súčasná frajerka to musia mať pozreté. A samozrejme, že ma to bude musieť baviť. Inak…“, robila si v minulosti žarty exfarmárka na sociálnej sieti. Nuž a vyzerá to tak, že k tomu "inak..." práve došlo. Hoci nie kvôli Star Warsu.

Podľa informácii Šarmu sa totiž dvojica mala už pred časom rozísť. To im mal prezradiť zdroj z okolia dvojice: “Nie, nie sú spolu. Rozišli sa už dávnejšie, a to krátko pred spustením nakrúcania aktuálnej 14. série šou." Tá sa začala nakrúcať ešte v lete, takže Romana a Matúš sú rozídení už niekoľko týždňov a ani pre jedného z nich nebol rozchod prechádzka ružovou záhradou. “Áno, s Matúšom už nie sme spolu od augusta,” priznala Košťálová farbu pre Šarm. Prezradila aj to, čo sa medzi nimi stalo. “Náš vzťah nefungoval už dlhšiu dobu. Bolo to hlavne kvôli práci a že sme jeden na druhého nemali čas. Vzdialili sme sa jeden druhému,” prezradila tmavovláska. To však nie je jediný dôvod.

Romana Košťálová a Matúš Polakovič sa v auguste rozišli.
Zdroj: EMIL VAŠKO

Dôvod rozchodu sa dozviete v galérii.