Slovenský herec Marek Rozkoš aktuálne hviezdi v historickom seriáli Dunaj, k vašim službám. Získal v ňom jednu z hlavných postáv. Najmladšie dieťa Kučerovcov Peter sa zamiluje do chudobnej predavačky Kláry, ktorú stvárňuje Kristína Svarinská. Jej nevšednosť mu okamžite učaruje, ale ich láske stojí v ceste množstvo prekážok.

Srdce sympatického herca patrí v skutočnom živote celkom inej žene. Už niekoľko rokov tvorí pár s Katarínou Čudejkovou, s ktorou pracuje vo zvolenskom divadle, píše slovakwoman.sk. V roku 2017 si dvojica povedala áno a tešia sa z malej dcérky. A to nie je všetko! Ako povedal pre Plus JEDEN DEŇ, najväčšou láskou v jeho živote je rodina. "Som ženatý s kolegyňou Katkou (30) a spolu máme dcérku Hanku, ktorá má dva roky, ale už zakrátko nám k nej pribudne synček, na čo sa všetci veľmi tešíme," prezradil herec. FOTO jeho manželky nájdete tu >>>

Anketa Páči sa vám postava Petra Kučeru v seriáli Dunaj?

Marek sa dokonca objavil aj na štvrtom kole Let's Dance, ktoré bolo venované láske. Bol oblečený celkom inak, ako sú diváci v historickom seriáli Dunaj zvyknutí. Hoci súčasťou tanečnej šou by mala byť noblesa a elegancia, herec si s výberom svojho outfitu ťažkú hlavu nerobil. Vybral si čierne džínsy, kožený kabát a čierne tenisky. V takomto oblečení by ho seriálová Klára rozhodne nespoznala! A čo vy?

FOTO nájdete v galérii >>>