V hre je láska v origináli Kiralık Aşk už beží nejaký ten čas, ale patrí medzi najdlhšie telenovely, preto si ešte tento pár užijeme. Seriál bol v Turecku vysielaný od septembra 2016 do januára 2017. Na Slovensku by mať približne 200 častí. Medzi hlavnými hercami našťastie funguje chémia, preto sa na nich dobre pozerá.

Defne hrá dnes už 37-ročná herečka a modelka Elçin Sangu, ktorá mala v čase nakrúcania seriálu 29 rokov, Ömera stvárňuje Barış Arduç, herec švajčiarskeho pôvodu, ktorý je o dva roky mladší.

Herec sa v roku 2020 oženil s Gupse Özay po 6 rokoch vzťahu. Gupse je tiež herečkou, ale tiež scenáristkou a režisérkou. Minulý rok v septembri sa im narodila dcéra Jan Asya. Svoje súkromie si obaja veľmi strážia, a tak na ich sociálnych sieťach nenájdete žiadne spoločné fotografie. Avšak herec to porušil na manželkine 39 narodeniny, ktoré oslávila 30. júla a zdieľal nádhernú zamilovanú fotografiu, ktorá doslova vybuchla na jeho Instagrame! Môžete si ju pozrieť v galérii a nielen to, tiež ako mu pristane byť otcom. Predsa len pár záberov ukázal...

Herca s manželkou a dieťaťom si pozrite v GALÉRII!