Eva Holubová má na Instagrame naozaj veľa fanúšičiek, nečudo, ženy oceňujú, že otvorene hovorí o témach, ktoré iní neotvárajú - ako je menopauza, samota, depresie, alkohol, ale naposledy prezradila, že sa vzdala ďalšieho zlozvyku - fajčenia.

Okrem toho má výborný vzťah s dcérou, tiež herečkou Karolínou Holubovou a okrem toho, že spolu hrajú v divadelných predstaveniach, tak majú spoločný podcast. Tiež vidno vzájomnú podporu a rešpekt k práci. Eva nemá problém sa vyjadrovať aj k spoločenským problémom či politike. A je to tak dobre... Prečo by nemala vyjadriť svoj názor?

Pozrite si v galérii, akú krásnu dcéru má Eva Holubová.

No a keď budete sledovať jej profil na @evaholubovaofficial, tak nájdete aj veľa cenný fotiek z filmov z mladosti, veľké množstvo hercov aj zo zákulisia z nakrúcania a môžete si prečítať aj nejaké historky. Je to ako kronika českého aj slovenského filmu... Len ta ďalej....

Eva je pani herečka a nebojí sa občas vybočiť zo zaužívaných štandardov. Preto sa občas oblečie celkom inak, ako by sme čakali. Naposledy na premiére nového českého filmu "Přání k narozeninám" síce mala tmavé šaty, ale doplnky, ktoré zvolila, to už bola iná káva!

Pozrite si jej outfit v GALÉRII!