Herečka Emma Watson (32) už dávno nie je Hermiona, ale dospelá žena, ktorej sa vo vzťahoch až tak nedarí. Sem-tam ju s niekým vidno, ale málokedy to vedie k niečomu dlhodobejšiemu. Navyše Hermiona si svoje súkromie poriadne stráži.

No september nám pekne začína, preto veríme, že jej výlet s novým priateľom nie je len letná láska. Syn anglického, trochu kontroverzného podnikateľa Sira Phillipa Greena, sa prechádzal ruka v ruke s Emmou v meste lásky. V Benátkach. Spolu sa člnkovali, prechádzali, nakupovali, jedli... A hoci sa snažili kvôli novinárom správať sa nenápadne, nepodarilo sa. Romantické FOTO si pozrite v galérii!

Nie je to ich prvé stretnutie

Táto dvojica ale nie je až taká novinka. Prvýkrát ich bolo spolu vidno v septembri 2021 po tom, čo vystupovali z helikoptéry po výlete v Londýne, aspoň podľa informácii E! News. Kto je vlastne tento fešák? Greenov otec je bývalý predseda skupiny Arcadia Group, ktorá vlastnila maloobchodníkov vrátane Topshop, Dorothy Perkins a Miss Selfridge. Spoločnosť v roku 2020 skrachovala. Napriek tomu chudobou tento pán ani jeho syn určite netrpí.

Brandon Green je preto na fotografov a mediálnu pozornosť zvyknutý. Pohybuje sa medzi celebritami a modelkami. Na druhej strane sa zaujíma o ekológiu a sám pôsobí v oblasti životného prostredia a to určite Emme, ktorá je známa aktivistka, imponuje. Je aj športovec a má blízko k charite. No a navyše im to mimoriadne pristane: Veď si ich pozrite v GALÉRII!