Dráhu komediálneho herca mal vopred predurčenú, keďže obaja jeho rodičia sa venovali tomuto formátu. Ben sa prvýkrát pred televíznymi kamerami objavil ako 10-ročný a očividne sa mu to zapáčilo.

Prvú veľkú filmovú úlohu získal v roku 1986 vo filme Stevena Spielberga Ríša slnka a od tej doby je z neho áčková celebrita a jeden z najobsadzovanejších hercov súčasnosti.

Ben Stiller
Ben Stiller
Zdroj: Northfoto

Láska z filmu

Od začiatku kariéry prešlo Benovou spálňou mnoho herečiek, no jeho srdce si získala až kráska Christine Taylor. Pár sa zoznámil počas natáčania televíznej šou pre televíziu Fox, ktorá nebola nikdy odvysielaná. Neskôr sa Christine objavila vo viacerých jeho filmoch, dokonca aj v slávnej snímke Zoolander.

V máji 2000 si povedali svoje áno na Havaji a neskôr do ich života pribudli dve deti. Už by sa zdalo, že rozprávka sa skončí šťastne, no minulý rok bol pre pár devastačný. Po 17 rokoch manželstva ohlásili rozvod.

Ben Stiller (52) a Christine Taylor
Ben Stiller (52) a Christine Taylor
Zdroj: Northfoto

Rakovina

Herec v roku 2016 verejnosť šokoval priznaním, že prekonal rakovinu prostaty, ktorú mu v roku 2014 diagnostikovali. Ben podstúpil operáciu a ako sám potvrdil, výsledky sú dobré a zdá sa, že rakovinu dokázal úspešne poraziť.

Viete, že...

... v roku 2001 sa zúčastnil televíznej vedomostnej súťaže Milionár a vyhral 30 000 eur, ktoré venoval charite?

Ben Stiller
Ben Stiller
Zdroj: Northfoto