Davina, ktorej nie je cudzie zverejňovať na svojich účtoch na sociálnych sieťach fotky z jej súkromia, sa rozhodla predviesť svoju štíhlu postavu a zahájiť tak letnú sezónu. Na sociálnej sieti Instagram zverejnila sexi pózovačku v čiernych bikinách a vystavila tak svetu na obdiv svoje ženské prednosti. Fanúšikov však pobavil jeden drobný detail. Okrem jej sexi tela sa totiž na zverejnených záberoch vynímal, ako píše Plus JEDEN DEŇ, aj záchod.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cp14LsENd2e/

Zatiaľ čo niektorí fanúšikovia chválili postavu 19-ročnej dcéry nemeckých milionárov, iní nemohli nepoukázať na bizarný výber miesta. "Prečo by si si preboha vybral záchod ako pozadie fotenia v bikinách?" komentoval jeden používateľ. "Je to nevkusné," dodal ďalší.

Zdroj: Instagram.com/ @the_real_davina_geiss

Zdá sa však, že Davinu negatívne komentáre príliš netrápia. Práve naopak. Čím viac pozornosti vzbudí a rozruchu vyvolá, tým viac ľudí ju na sociálnych sieťach sleduje. Nie je to totiž prvýkrát, čo Davina čelila kritike za svoje príspevky na sociálnych sieťach. V minulosti sa stala terčom kritiky za zverejnenie videa, na ktorom šoféruje auto bez zapnutých bezpečnostných pásov, a v roku 2019 zožala kritiku za kostým na Halloween. Kritike čelila aj za okázalý luxus, odvážne fotografie či aroganciu, ktorú často predvádza na televíznych obrazovkách.

Slovenských divákov napríklad rozhnevalo jej vyčíňanie na hrade, kde poškodila kultúrnu pamiatku či jej ohŕňanie nosom nad slovenskými špecialitami počas jej návštevy na Slovensku.

Sexi fotku pri záchode nájdete v našej galérii