Po tom, ako zlatý slávik navždy odišiel do hudobného neba 1. októbra 2019, ľudia sa domnievali, že Ivana s dcérkami Charlotte (15) a Nelly (13) opustia Bertramku, kde žili s Karlom pokojný a šťastný rodinný život. Všetkých prekvapilo, keď sa tak nestalo a Gottove milované dievčatá ostali bývať v slávnej vile, kde spevák naposledy vydýchol.

Čoskoro vyjde autobiografia Karla Gotta (†80).
Zdroj: Facebook

Privilégium dostať sa na Bertramku, majú len niektorí blízki priatelia, ktorých Ivana do Karlovho domova pustí a nerobí to často. Poctivo stráži aj to, aké informácie a fotografie uzrú svetlo sveta a všetko dôsledne zváži, kým sa o to podelí s priaznivcami jej zosnulého manžela. Nedávno urobila výnimku a potešila ľudí, keď do vily pozvala herečku Michaelu Kuklovú, ktorá na svojom profile zverejnila zábery z Bertramky s dovolením Ivany. „Tieto fotky z Bertramky sú fotené Ivankou (ďakujem) pre vás, moje spriaznené duše, aby ste sa pokochali výhľadom, ktorý Karel Gott tak miloval," napísala k príspevku Michaela, ktorá sa na terase odfotila aj so svojím štvornohým miláčikom.

Fanúšikom speváka s nezameniteľným hlasom tak ukázala miesto, ktoré Karel Gott miloval a kde rád raňajkoval. Kochal sa pri tom nádherným výhľadom na hlavné mesto. Práve tento výhľad je známy zo spevákových klipov ako napríklad Když muž se ženou snídá či Tá pravá.

Michaela Kuklová cez víkend navštívila Gottovu Bertramku.
Zdroj: Instagram M.K.

Ďalšie fotky z Bertramky nájdete v galérii.