Zoricu sme videli už v mnohých nádherných outfitoch, ale tento jej pôvab vystihol snáď zo všetkých najlepšie. Exkluzívny ružový overal s mašľou od slovenskej módnej návrhárky nechal v plnej paráde vyniknúť jej dlhé štíhle nohy, ktorých krásu navyše podčiarkli vysoké platformy. 

Pozrite sa na look, ktorý na sociálnej sieti vychválili stovky fanúšikov. 

"Keď sa cítiš božsky a užívaš si všetky pohľady. Presne tak som si užila včerajšiu párty vďaka tomuto fashion kúsku od módnej návrhárky Zuzany Hakovej," napísala Czoborová k FOTKE svojho božského looku. O fitnesskin mejkap sa postaral make-up artista Tomáš Vida a vlasy... tie si Zora vykúzlila za dvadšať minút úplne sama! 

Vystúpte z radu!
Overaly sú aj túto sezónu horúcim trendom. Ak si myslíte, že táto módna záležitosť nie je vhodná pre vašu postavu, mýlite sa. Stačí si vybrať správny strih. Ak máte štíhle nohy, noste overaly s úzkymi nohavicami. V prípade, že máte plný dekolt či nevýrazný pás, noste overal s opaskom. Pokiaľ je reč o štýle, mimoriadne trendy sú overaly pripomínajúce leteckú kombinézu, ale aj elegantné tuxedové. V prípade druhého menovaného vymeňte sako za koženú bundu a obujte si lodičky na vysokom opätku. Budete neodolateľná!