Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

Fúúú, Čo sa jej STALO? Tehotná Agáta Hanychová skončila v nemocnici...Strach o seba aj dieťa?

Jaromír Soukup, Agáta Hanychová

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CfkTPwIMbKe/

Reklama
Soňa Andrisíková

Soňa Andrisíková

redaktorka týždenníka Nový Čas pre ženy

Uff, byť chorá v tehotenstve nie je nič príjemné a Agáta to vie...

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    Agáta Hanychová TO poriadne PREHNALA: Nechutný odkaz BÝVALEJ jej multimilionára…PREBOHA!

    Nie je to tak dávno, čo Agáta Hanychová (37) oznámila, že so svojím aktuálnym partnerom, Jaromírom Soukupom (53) čakajú bábätko. Veľké šťastie zamilovaného páru však zatienili aktuálne zdravotné problémy budúcej mamičky Agáty. Čo sa vlastne stalo?

    Agáta je totiž v poslednej dobe v jednom kole. Práca, starostlivosť o deti,  operácia syna Kryšpína (10), nakrúcanie spoločnej relácie so Soukupom a v neposlednom rade aj samotné tehotenstvo, toto všetko je vyčerpávajúce. Ako píše Plus 7 dní na svojom webe, navyše sa k tomu pridružila viróza, ona stále pracovala a nešetrila sa, až sa úplne zložila a skončila v nemocnici.

    Svoje fanúšičky Agáta informovala na sociálnej sieti: „A je to tu… Telo si povedalo,“ pripísala k fotke, na ktorej vyzerá ozaj zúbožene a svoje fanúšičky požiadala, aby jej držali palce. Aj jej mama Veronika Žilková (60) na sociálnej sieti zdieľala spoločnú fotku s Agátou: "Moje dievčatko, aj keď je už veľké, tak mamy musia fúkať bebi." Byť chorá v tehotenstve nie je žiadna sranda, Agátine obavy sú tak namieste a nečudo, že prosila fanúšičky, aby jej držali palce.

    Vyberáme pre vás niečo PLUS

    Autor článku

    Soňa Andrisíková

    redaktorka týždenníka Nový Čas pre ženy
    Ako študentka som sa vždy tešila na nové vydanie Nového Času pre ženy a jeho pestrý obsah. Dnes mám to šťastie, že ho spolu s mojimi kolegyňami tvorím pre vás aj ja a veľmi ma to baví. Rada prinášam v jednotlivých rubrikách nové informácie, zaujímavé postrehy, i moje vlastné myšlienky. Okrem domácnosti, vzťahov, zdravia, ezoteriky či hlavnej témy, píšem aj skutočné príbehy, ktoré sa stali mojou srdcovkou. Keď som začala spracovávať príbehy, ktoré vytvoril sám život, prišla tá najväčšia radosť z práce v časopise. Rada dostávam do povedomia osudy žien, ktoré nemajú v živote na ružiach ustlané a napriek tomu sa nevzdali. Rovnako obľubujem také, v ktorých sa ženy inšpirujú navzájom. Vďaka nim i ja sama napredujem.