Bonnie, ktorá v ságe stvárnila postavu Ginny Weasleyovej, si 19. marca 2022 v mieste s názvom The Ecology Center v San Juan Capistrano v Kalifornii vymenila sľuby so svojím manželom Andrewom Lococom.

Eko svadba

No iba nedávno prezradila podrobnosti z tejto ekologickej svadby. Ginny alias Bonnie je totiž vášnivou ekologickou aktivistkou. O svadbe povedala: "Bola nám veľmi sympatická myšlienka byť obklopení bujnými, rastúcimi rastlinami, keď si povieme svoje "áno'". Lokalita, na ktorej sa konala svadba, patrí ich priateľom.
Bonnie ďalej vysvetlila: "Bolo pre nás dôležité odzrkadliť našu lásku k životnému prostrediu a použiť udržateľné materiály namiesto jednorazových obalov. Snažili sme sa byť kreatívni a vytvoriť veci sami a zdrojovať všetko lokálne a sezónne, ako je len možné."

Farebná výzdoba a ružové obrúčky

Zásnubný prsteň a obrúčky s ružovým zlatom navrhli jej rodičia, ktorí sú dizajnérmi šperkov. Čo sa týka výzdoby, Bonnie opisuje: "Sobáš sa konal medzi radmi pestovanej zeleniny, takže tam bolo veľa farieb." Vstupnú bránu do záhrady tvorili farebné natreté dúhové oblúky, pod ktorými všetci prechádzali na svoje miesta. Pri každom oblúku sa nachádzali veľké, bohaté kvetinové kompozície. Bonnie bola vedená k oltáru svojím otcom za zvuku skladby Peace Piece od Billa Evansa.

Svojpomocná príprava

Večera sa niesla vo farmárskom duchu a všetky jedlá boli vegetariánske a podávané v domácom rodinnom štýle. Ohromujúca svadobná torta sa skladala z trojposchodového citrónového korpusu s vanilkovým krémom a šľahačkou. Bonnie, ktorá miluje čokoládu, nesmela zabudnúť na bezlepkový čokoládový koláč.

Bonnie prízvukuje, že všetko, čo sa dalo, urobili svojpomocne alebo použili to, čo už mali a do tvorby dekorácií a príprav zapojili čo najviac priateľov. "Jedným z príkladov je bar a jedálny lístok, ktoré Bonnie navrhla sama. Jej brat Lewis vytvoril ručne písané menovky na stôl pre hostí. Andrew postavil štyri krásne drevené pohovky v štýle denného oddychu, ktoré majú stále svoje miesto v záhrade."


Teraz, po takmer rok od svadby, si pár zaspomínal na detaily a vyzerá to tak, že svadba Bonnie Wright a Andrewa Lococa bola nezabudnuteľným zážitkom. Ich lásku k prírode a udržateľnému spôsobu života preniesli do každého detailu svojho veľkého dňa.

Fotografie zo svadby nájdete v GALÉRII!