Hana Gregorová (70) po smrti manžela Radka Brzobohatého neostala sama. Je to vitálna žena a našla si dokonca podstatne mladšieho partnera - Ondřeja Koptíka (38). Ich vzťah bol spočiatku odsudzovaný, no potom ho verejnosť, nazvime to, akceptovala. V roku 2017 však prešli turbulentným obdobím, keď sa rozišli a herečkin zajačik vystrkoval rožky.

Špinil jej meno, vyťahoval intímne detaily z ich spálne, v jednej českej relácii dokonca názorne ukazoval, aké polohy má Hana pri sexe najradšej. Dokonca na jej adresu zverejňoval aj pikantné básničky: „Lížu ti kočičku, voní krásně po mlíčku!! Už jsi udělaná a mokrá... vzdycháš... řikáš lízej dál, oholila jsem bobra! Já tvůj otrok přirážím! strvdnul mě rozkrok, ta tvoje mokrá sladká buchtička, chybí v ní jen má ručička. Lížu ti tu voňavou kočičku, voní sladce po mlíčku... udělal jsem tě 3krát dokola, jsi ale nenasytná potvora.“

Ondřej Koptík sa v minulosti nevedel s rozchodom s herečkou vyrovnať. Ona mu však aj po tom, čo o nej rozširovala, dala ešte šancu.
Zdroj: TV Markíza/Smotánka

Nejeden by si pomyslel, že týmto si navždy zahatal cestu k srdcu herečky, no opak je pravdou. Ona mu dala opäť šancu a čo sa jeho vyčíňania týka, Hana sa vyjadrila, že to robil pre svoju závislosť. A nie tak dávno sa opäť začalo povrávať, že sa rozišli, pretože sa v spoločnosti objavila bez neho. Na pražskej akcii jej robil garde návrhár Mirko Bárty. Špekulácie o rozchode však herečka vyvrátila.

Napriek tomu sa na jojkárkskej párty v reštaurácii na nábreží Dunaja objavil opäť bez Koptíka. Nič jej to však neubralo na dobrej nálade a na žúrke sa zabávala do neskorých večerných hodín. Vyzerala plná energie a sviežo, a to len nedávno oslávila 70-ku. Tento vek by jej však málokto tipoval. Na párty televízie JOJ sa zabávala s kolegami a dokonca sa túlila aj k jednému mužovi!

Hoci má 70, ten vek by ste jej vôbec netipovali.
Zdroj: MARTIN DOMOK

Ku komu sa Hana Gregorová túlila? Dozviete sa v galérii.