TOTO je ŠIK!

So svojou výškou 157 cm herečka vie ako sa obliekať, aby vynikla jej štíhla a útla postava. Preferuje hravý a ženský štýl obliekania, pristane jej vintage štýl, veselé potlače, krátke sukne a rôzne detaily ako goliere, gombičky či mašličky. Má v sebe potenciál módnej ikony a jej štýl môže byť skvelou inšpiráciou pre nižšie ženy.

Celebrity Sightings In New York City - January 11, 2023
Zdroj: Gotham

Vie však nosiť aj tlmené odtiene, najmä ak je na mieste elegancia a noblesa. Pozrite sa ako vznešene pôsobí v dymovosivej asymetrickej róbe, ktorá ju opticky vôbec neskracuje, práve naopak! Plisé a vhodne zvolená dĺžka jej šikovne predlžujú postavu.

Anna Kendrick a Justin Theroux na Zlatých glóbusoch.
Zdroj: getty images

ONA je SEXI!

V krátkych flitrových šatách fuchsiovej farby, ktoré si obliekla na prestížne odovzdávanie cien DGA, vyzerá zase veľmi zvodne, čomu prispievajú aj medené vlasy upravené do ležérneho rozpusteného účesu.

75th Directors Guild Of America Awards - Red Carpet
Zdroj: Monica Schipper
Absolútne nás dostali jarné ŠATY v pastelových tónoch , v ktorých ANNA doslova rozsvietila ulicu. FOTO nájdete v GALÉRII!

TOTO je ŠOK!

Občas sa nezadarí ani štýlovým ženám… V krémových šatách s perličkami pôsobí upäto, čo spôsobuje aj účes à la viktoriánska opatrovateľka. Model tvorený zo širokých pásov látky je síce originálny, no niečo v ňom evokuje staroveký rituál balzamovania zosnulých.

American Film Institute's 46th Life Achievement Award Gala Tribute to George Clooney - Arrivals
Zdroj: Alberto E. Rodriguez