Ivana Christová (52) na dátum 8. apríl 1989 nezabudne do konca života. V ten deň sa jej podarilo získať titul Miss Československa. Odvtedy ubehlo už 33 rokov. V Ostrave sa stala prvou novodobou československou miss, píše Pluska. České publikum ju vtedy vypískalo, malo totiž svoju favoritku – Češku. Ivana mala vtedy iba 18 rokov. „Zrejme som bola prvá a posledná panna v tejto súťaži,” zasmiala sa neskôr. Porotu zaujala dlhými havraními vlasmi, súmernou tvárou a dokonalou postavou takmer s ideálnymi mierami.

FOTO nájdete v galérii.

Po triumfe sa dostala na titulné stránky časopisov, stala sa vyhľadávanou tvárou kozmetických firiem a v USA pracovala ako modelka pre viaceré značky. Do cesty jej prišiel francúzsky podnikateľ vietnamského pôvodu Daniel Ubaud. Ivana sa zaľúbila a vydala sa. Všetko vyzeralo ako z románu, kým Daniel Ubaud v roku 1995 nezmizol, píše Pluska. Aj so životnými úsporami bývalej miss. Láska im dlho nevydržala. Zostala jej po ňom krásna, dnes už 28-ročná Daniela. Manželia sa rozišli, keď dcérka nemala ešte ani rok. Už niekoľko rokov pracuje pre známu kozmetickú firmu, vďaka čomu s kolegyňami cestuje po celom svete, venuje sa skrášľovacím workshopom a doslova žiari.

Miluje dlhé prechádzky v prírode, na ktoré chodí skoro ráno so svojou sympatickou maminou pani Otíliou, s dcérou Danielou a jej milovanými psíkmi. V auguste 2020 oslávila Ivana okrúhlu 50-ku. Veľkolepú párty s rodinou a priateľmi usporiadala týždeň po narodeninách v reštaurácii v blízkosti hradu Devín. Na párty vtedy prasklo aj veľké tajomstvo - že jej jediná dcéra je v radostnom očakávaní. Daniela je od februára 2021 šťastnou mamičkou malej dcérky (2) a medzičasom sa stihla aj vydať.

A takto vyzerá Ivana Christová dnes! Na svojom Instagrame pred pár týždňami zverejnila fotku s novým účesom. Pozrite TU, ako celá ŽIARI.