Ivana Gáborík je medzi ženami veľmi obľúbená. Páči si im jej štýl obliekania, života a vlastne aj jej láskyplný vzťah s bývalým hokejistom Mariánom Gáboríkom. Do povedomia sa dostala vďaka Let´s dance, kde v minulosti tancovala, v tejto sérii si chodí prenosy vychutnávať ako hosť a vždy je dokonalo nahodená.

Navyše pod srdcom nosí už druhé dieťatko, na ktoré sa s manželom už veľmi tešia. To, že sa ich rodinka rozrastie, oznámili romantickým vianočným tancom len deň pred Štedrým dňom. Okamžite sa roztrhlo vrece gratulácií a ľudia sa tešili s nimi.

Marián Gáborík s manželkou Ivanou.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Ccdk5NWKhvU/

Malá Bella sa tak onedlho dočká súrodenca. Zatiaľ si Ivana a Majo nechávajú pohlavie bábätka pre seba. A vlastne svoje súkromie si dosť strážia. Dávajú si pozor aj na tváričku malej Belly. Nedávno však Ivana zverejnila záber s dcérkou, kde sú obe zladené v ružových šatách ako princezné a vidieť im obom do tváre. Budúca veľká sestra je skutočne rozkošná a fanúšikovia zhodnotili, že malinká sa podobá na Maja. "Malá čistý otec," napísala istá Lena a za pravdu jej dala aj Lucia: "Presne toto hovorím aj ja. Aj z profilu je vidieť, ako sa na Maja podobá." A čo vy? Tiež tam vidíte podobu s bývalým hokejistom, alebo je dievčatko skôr po mame?

August 2021: Počas letnej dovolenky v Chorvátsku.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CSqjcpcK8n-/

Spomínanú fotku Ivany a Belly nájdete v galérii.

Anketa Podobá sa podľa vás Bella na Ivanu alebo Maja?