Ivetin šaman Saavedra volá o pomoc: S Bartošovou je zle! Vie, čo sa deje?
11. 4. 2014, 16:00 (aktualizované: 11. 7. 2024, 12:22)

Zdroj: abl
Manévre okolo Ivety Bartošovej (48) pokračujú! Speváčka ďalej nedvíha telefón, Blesku sa ju ale podarilo včera podvečer odfotiť... Kde vlastne celý čas bola?
Ivetu Bartošovú sa podarilo odfotografovať včera pri príchode domov do vily v Uhříněvsi. Tam sa na ňuuž popoludní vypytovala polícia!
Už sa zdalo, že Iveta je v normálnych koľajach a užíva si život manželky. Lenže to sa zdá byť len hraným divadlom pre verejnosť. Od jej utorkových narodenín rozohral speváčkin manžel Josef Rychtář (55) podivnú hru plnú čudných výhovoriek. Zdalo sa, že sa (opäť) stratila!
V tom, že za múrmi Ivetinho domu nepanuje žiadna idylka, má jasno aj liečiteľ a Ivetin priateľ Jan Saavedra. "Celé to naznačuje, že sa naozaj opäť niečo deje. Veľmi mi to pripomína situáciu z minulého júla," povedal liečiteľ.
Zdroj: abl
Ivete Bartošovej pomohol liečiteľ Jan Saavedra.
"Josef Rychtář mi dal sľub, že ma bude informovať pravidelne o tom, ako na tom Iveta je. Za celú dobu ma nekontaktoval!" posťažoval si Saavedra.
"Volal som priamo Ivete, ale tá len odpísala. Že sa ozve neskôr, ale že je v poriadku," prezradil Blesku bylinkár a liečiteľ s tým, že tomu neverí. Saavedra si dokonca myslí, že Iveta mohla rovnako ako v minulosti prepadnúť depresiám, a preto vypisuje o pomoc na všetky strany!
Návrat depresií?
Do veci sa počas včerajška vložil aj Zdeněk Macura (39). "Iveta môže byť v ohrození života a je potrebné konať! Je v ňom neustále, ak žije s agresorom," myslí si Macura, ktorý včera kontaktoval políciu,Tá išla jeho domnienky preveriť do Uhříněvsi.
Zdroj: abl
Iveta Bartošová sa včera podvečer vrátila domov.
"Prijali sme oznámenie o tom, že sa na adrese malo diať niečo nezákonné. Išli sme na miesto preveriť to a zistili sme, že informácie uvedené v oznámení sa nezakladajú na pravde," povedal policajný hovorca Tomáš Hulan. Či ale hliadka videla Bartošovú živú a zdravú, nechcel, resp. nemohol upresniť.
Zdroj: abl
Iveta Bartošová sa včera podvečer vrátila domov.
Kde bola Iveta?
Až včera po 18. hodine sa podarilo speváčku konečne fotoreportérom Blesku zahliadnuť! Po troch dňoch čakania! S Rychtářom prišla k domu jeho terénnym autom a bez slova a rýchlo vkĺzla dovnútra.