Rodák z Banskej Bystrice patrí medzi najobľúbenejších a najobsadzovanejších hercov na Slovensku. Dokáže vierohodne stvárniť beznádejného romantika, ale aj drsného muža zákona. Aj preto ho obdivujú mnohé fanúšičky. O jeho zjave nehovoriac.

Aktuálne hviezdi v seriáli Druhá šanca, kde hrá lekára Andreja, ktorý po postrelení stratil pamäť a nepamätá si posledných 12 rokov svojho života. Táto udalosť ho však zmenila a začal sa správať ako kedysi. A my ho v tejto úlohe doslova milujeme! A keby len to. Na jar sa totiž zúčastnil tanečnej šou, v ktorej aj zvíťazil a mnohé dámy mohli na obrazovke oči nechať a roztápali sa pri jeho pohyboch ako čokoláda na slnku.

Ján Koleník hviezdi v Druhej šanci ako doktor Andrej.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CiIVVEfqM0l/

Sympatický muž, ktorý oplýva aj dobrým srdcom, si je vedomý aj toho, že fanúšikovia sú v tomto odbore dôležití. Veď, kto by potom chodil na predstavenia a sledoval filmy a seriály? Preto s nimi herec zdieľa aj čo-to zo svojho života prostredníctvom sociálnej siete. Ukáže sa im, ako kávičkuje, cestuje, užíva si voľno či zverejní zábery z projektov, na ktorých momentálne pracuje. Tentoraz sa ukázal fanúšikov tak, ako ho mnohí nepoznajú. Bol totiž celý špinavý a v zakrvavenej košeli. Fotografiu si urobil vo výťahu. "A keď povieš, že aj nepriateľ je len človek, tak ja Ti poviem, že celá idea vojny je založená na nenávisti k človeku a k životu…," pridal veľavravný popis.

Ján Koleník
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Ci4tOFPgP82/

Čo sa mu stalo aj záber z výťahu nájdete v galérii.