Od 28. mája už nosí na chrbte päť krížikov. Vyzerá však stále rovnako, čo poviete? Hlavne ten jej veľký srdečný úsmev zostáva nezmenený. Ale to preto, lebo Janka sa snaží užiť si život naplno a veľmi dobre vie, že s úsmevom ide všetko ľahšie. Aj preto si na svoju oslavu pozvala iba tých ľudí, ktorých má rada a ktorí majú radi ju a s ktorými je jej dobre. A teda nemohli chýbať hlavne jej milované dcéry.

Moderátorkina prvorodená sa volá Bianca a má už 14 rokov a druhorodená Ninka má 8. Nielen ony dve, ale aj ostatní, ktorí prišli Janke potriasť rukou a zaželať jej veľa zdravia, šťastia a úspechov, si pochutnali na fantastickej torte s vanilkovým krémom a parížskou šľahačkou a všakovakých iných dobrotách. „Som vďačná za všetko, čo mi život privial do cesty. Dnes už chápem, že všetko je tak, ako má byť a netrápim sa tým, čo nemôžem zmeniť. Všetko je tak, ako má byť,“ vyjadrila sa a dodala, že aj keď má 50, cíti sa na oveľa menej. Je plná energie a chuti do života.

Janku potešili všetky darčeky, ktoré dostala. Najmä však tie od dcér a mamy. „Bianca mi vyrobila pekný náhrdelník s ruženínom a Ninka mi na plátno namaľovala motýľa. A ešte mi obidve s mojou mamou kúpili sošku anjela,“ prezradila oslávenkyňa.

FOTKY Jankiných dcér a nádhernej torty nájdete v GALÉRII.