Manželia Jasmina a Patrik Vrbovskí žijú svoju rozprávku. Plnia si sny a z tváre im neschádza úsmev. Nedávno si odleteli oddýchnúť do Dubaja, kde si aj so synčekom Sanelom užívali spoločné dni. Dokonca boli ich parťákmi na tejto dovolenke Zuzana Plačková a René Strausz. Vyzerá to tak, že odkedy krásky nadviazali spoluprácu s kolegénom, stali sa z nich nielen biznis partnerky, ale aj dobré kamarátky, ktoré si namiesto magnetky zo spoločnej dovolenky, zaobstarali naozaj netradičný suvenír, o čom informovala aj pluska.sk.

Moderátorka sa so zážitkami z Dubaja delila so svojimi fanúšikmi. A zverila sa im aj s tým, aký "suvenír" si s manželom na dovolenke kúpili. Splnili si tak sen, o ktorom ani len netušili, že ho majú. "Táto dovolenka je od začiatku dokonca tým najlepším neplánovaným dobrodružstvom o akom by sme ani nesnívali, plná neuveriteľných zážitkov, zblížení, priateľstiev, nájdení nových a o tom množstve geniálneho jedla ani nehovorím,“ napísala na sociálnej sieti Jasmina, ktorá sa pochválila aj novinkou, ktorú si s Rytmusom dopriali Emirátoch. Mnohí Slováci na to nemajú ani v našej krajine.

Jasmina Alagič Vrbovská
Zdroj: EMIL VAŠKO

Patrik Vrbovský si však to, kde je vydrel od úplnej nuly a tvrdo na sebe pracoval, aby sa dnes mohol považovať doslova za kráľa slovenskej rapovej scény. Aj vďaka tomu, môže dať svojej rodine všetko. To však neznamená, že všetky výdavky ťahá on. Jasmina Alagič je vďaka svojím pracovným aktivitám rovnako za vodou a tak si spoločne plnia sny. Tak, ako teraz. "Okej, a na záver našej dovolenky sme si splnili ten najväčší sen, ktorý sme ani nevedeli, že máme, keď sme sem išli. Kúpili sme byt v meste, do ktorého sme sa absolútne zamilovali so všetkým, čo prináša. Milujem ťa,“ odkázala Rytmusovi pri fotografii na ktorej si dávajú bozk. Rovnaké zmýšľanie majú pritom aj Zuzana Plačková s manželom, ktorí si v rovnakej lokalite tiež kúpili byt a tak budú z Vrbovských a Strauszovcov susedia. Dôvod, pre ktorý sa rozhodli Jasmina a Rytmus kúpiť byt v Dubaji, vysvetlil samotný Rytmus.

Patrik Rytmus Vrbovský
Zdroj: EMIL VAŠKO

Vyjadrenie Rytmusa nájdete v našej galérii.