Obľúbená slovenská herečka, ktorá nám všetkým dokáže vyčariť rýchlo úsmev na tvári, to v súkromnom živote nemá jednoduché. Hoci Peťu Polnišovú všetci vnímame skôr ako vysmiatu a dobre naladenú osobu, do života sa jej vrátili zdravotné problémy.

Aktuálne sa rozvedená mamička dvoch synov potýka aj s nepríjemnou chorobou. V rozhovore so slovenským raperom Bekimom Azirim (33), ktorý ju vyspovedal vo svojom podcaste prezradila, že sa už pätnásť rokov pasuje s ochorením štítnej žľazy, na ktoré užívala aj lieky. „Tie lieky, ktoré tú moju štítnu žľazu zastavujú, majú veľmi veľa vedľajších účinkov. A v mojom prípade naozaj veľa, to znamená, že mám reaktívnu kožu, že sa stále škriabem, búši mi veľmi srdce, všeličo, a zaťažuje sa veľmi pečeň. To, čo je tam napísané, tie vedľajšie účinky, na mne sa to všetko prejavuje, čiže ja som bola nútená hľadať nejaké možnosti," rozrozprávala sa a dodala, že prvú reakciu na lieky zaznamenala už pred 15 - timi rokmi v podobe  žihľavky po celom tele.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CSKIGD4qInN/

Zrejme pre tieto nepríjemnosti sa Petra rozhodla pre ajurvédsky pobyt, ktorý absolvovala niekoľkokrát, a po ňom sa zdalo byť všetko v poriadku. „Pomohlo mi to tak, že som sa vrátila a bola som bez liečby, že som nemusela tú liečbu, ktorá na to je, brať, až kým teda som neprišla minulý rok ku covidu a vlastne tam sa mi to celé obnovilo, čiže zase musím brať tie lieky a zase vlastne všetko odznova,” vysvetľovala o opätovnom prepuknutí hyperfunkcie štítnej žľazy. Veríme, že sa jej podarí nepríjemného ochorenia čo najskôr opäť zbaviť. 

Zdroj: https://www.instagram.com/p/B8FQiaYH5S0/

Fotky Petry Polnišovej nájdete v našej galérii