Pozerali sme ho všetci a tešili sa na každé jedno pokračovanie. Vtipné dialógy a situácie vedeli a stále vedia rozosmiať a zabaviť, aj keď vám práve nie je do smiechu. No na začiatku malo byť všetko inak...

Iné hlavné postavy

Na začiatku mali byť neskôr hlavné postavy Chandler a Phoebe len okrajové postavičky bez zvláštneho významu. Chandler mal byť dokonca gay a Monica sa mala zamilovať do Joyeho.

Ako dobre, že od toho scenáristi napokon upustili. Monica nakoniec skončila s Chandlerom a bolo to úžasné. Courteney Cox zasa mala pôvodne hrať Rachel, ibaže keď si prečítala scenár, chcela hrať Monicu a nakoniec presvedčila režiséra o tom, že sa na túto postavu hodí oveľa viac. A dobre urobila. 

Courteney Cox
Courteney Cox
Zdroj: Profimedia.sk

Opitý na konkurze 

Matt LeBlanc (Joey) prišiel na konkurz s poriadnou opicou a vo vrecku mal posledných desať dolárov. Keďže bol celú noc na divokom večierku až do rána, tak aj vyzeral a okrem toho mal na tvári škrabance a odreniny. Keď potom dostal prvé peniaze za nakrúcanie, prvé čo urobil bolo, že šiel do dobrej reštaurácie a jedol asi päť hodín. Matt má už od mladosti prirodzene šedivé vlasy, takže ho do seriálu museli prefarbiť na čierno. 

Matt LeBlanc
Matt LeBlanc
Zdroj: Profimedia.sk